Вступ до ВНЗ Польщі

Оцініть корисність інформації: 0/5, 0 голосів

Якщо Ви не уявляєте, що потрібно зробити для вступу у польський ВУЗ, то ми вам з радістю допоможемо! Ми маємо повноваження від провідних університетів Польщі проводити вступну компанію від їх імені.

Запрошуємо до Вищих навчальних закладів Польщі:

  • випускників шкіл (отримання вищої освіти першого рівня, “бакалавр”);
  • студентів з дипломами бакалавра, спеціаліста (отримання другого освітнього рівня “магістр”);
  • бажаючих отримати другу вищу освіту.

Знайти університет Подати заявку на вступ

На даний момент у Вас є можливість обрати один з трьох пакетів послуг: Вартість послуг

Слід одразу зазначити, що вступити до ВУЗу Польщі набагато простіше, чим здається більшості абітурієнтів. Усе, що від Вас необхідно – це, надати необхідний перелік документів та вчити польську мову, усі інші питання ми беремо на себе.

Вступ до ВНЗ Польщі

За допомогою наших послуг, оформлення Ваших документів у європейському ВУЗі розпочнеться якомога швидше. При цьому немає необхідності їхати до Польщі та подавати документи самостійно. Окрім вступу на деякі творчі спеціальності, або при вступі до деяких державних ВУЗів. Вам навіть не обов’язково безпосередньо приходити у представництво «MOJA EDUKACJA». Досить буде заповненої анкети на сайті або ж домовленості у дистанційному режимі через телефон чи електронну пошту. Все це для максимальної зручності нашого клієнта.

В той же час, при високій якості, ми пропонуємо свої послуги по адекватним цінам. У нас все оформити можна дешевше, чим у багатьох подібних компаніях.

Щоб детальніше дізнатися про механізм вступу до польських ВУЗів Ви можете ознайомитись з наступними матеріалами:

Наші інші послуги

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp