Відгуки та розповіді студентів

Ковальчук Єгор

Ковальчук Єгор, м.Київ

Ягелонський Університет, м.Краків

Польща – європейська держава, у людей вже зовсім інший менталітет (всі навколо з усмішкою та раді тобі допомагати). У мене в групі 80% - іноземці (американці, італійці, японці та ін.) знайомств досить )) та і досвіду )

Щодо різниці навчанням в Україні і Польщі, вона дуже помітна. Мої друзі у Києві, не склавши іспит, скидаються або «домовляються» з викладачем. Тут, у Польщі, про це подумати – СОРОМНО!!! Ти навчаєшся для самого себе і зобов’язаний вивчити.

Обв’язково буду рекомендувати та й рекомендую постійно своїм знайомим послуги фірми Moja Edukacja. Фірма бере на себе повний пакет послуг, пов’язаних зі вступом та подальшим проживанням-навчанням у Польщі, як то кажуть - all inclusive ))

Вежанський Михайло

Вежанський Михайло, м.Рівне

KRAKOWSKA AKADEMIA im.Andrzeja Frycza Modrzewskiego, м.Краків

Дуже задоволений послугами фірми, організація виконана на 100%. Раджу всім без сумніву співпрацювати з MOJA EDUKACJA. Запропоноване повністю відповідає реальному. Дуже добре організовано вступ до навчального закладу, продумано все до дрібниць, проживання, організація.

Навчанням в Польщі це сучасний підхід до студентів, набагато вищій рівень у викладанні та підходу до студентів викладачами. Цікаве навчання, саме місто, та країна. Багато можливостей для розвитку в подальшому.

Я дуже задоволений і рекомендую MOJA EDUKACJA як фахівців своєї справи.

Єрмолаєва Надія

Єрмолаєва Надія, м.Костянтинівка, Запорізька область

Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy, м. Бидгощ

Навчання в Польщі шалено подобається. Тут я отримала великий новий досвід, познайомилася з новими, цікавими людьми.

Послугами фірми задоволена, дуже вигідно, обіцяне було виконано, за це велике спасибі!

Сагайдак Сергій

Сагайдак Сергій, м. Ананьїв, Одеська обл.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach (WST), м.Катовіце

Все нове, захоплююче, з великою кількістю можливостей. Всі кордони відкриті.

Можливостей працевлаштування більше, ніж в Україні. Але необхідно знати мову, бо без неї шансів знайти добре оплачувану роботу набагато менше (в цьому плані тут все пропорціонально).

Українців тут багато в тому числі і студентів (на деяких маршрутах міських автобусів і трамваїв, тих що їдуть від гуртожитка до академії наприклад, можна польської мови взагалі не почути, там тільки українська і росийська).

Цікавий факт, всі поляки (як ми до Польщі) їдуть до Великобританії, Німеччини, Швеції.

Навчання на заочці для мене поки що не здається дуже складним. Звичайно, може тому що я це вже пройшов в Україні. Поляки також пропускають пари. Але в цілому враження позитивне - всі студенти з повагою відносяться до викладачів, ніхто не "гонить" з них, на даному етапі можу сказати, що більшість намагається робити всі курсові завчасно, не відклюдують на останній момент. Ну і відчувається рівень знань, я б сказав що більшість студентів (принаймні в моїй групі) сильна за фахом. Але зверну ще раз увагу, в моїй групі всі поляки. В інших вузах такого може і не бути.

Цілком задоволений послугами MOJA EDUKACJA. На швидкий старт (в мене було три місяці) все було організовано – необхідний за фахом ВУЗ, проживання, приїзд, номер моб. телефону. Готовий порекомендувати послуги фірми іншим.

Отмахова Тетяна

Отмахова Тетяна Олексіївна, м Мелітополь

Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy, м. Бидгощ

Як на мене, життя в Польщі дуже сильно відрізняється від мені звичного в Україні. Відмінність полягає практично у всіх аспектах, таких як, кар'єра, фінанси, взаємо-ставлення людей і звичайно ж дозвілля. Проживши в Польщі кілька діб, я зрозуміла, що це буде дуже цікавий і в теж час незнайомий для мене світ. Подібні речі з дитинства мене не лякали, саме тому я буквально в перший же тиждень влилася в подібне життя. Сказати що я відразу ж отримала якісь можливості працевлаштування, я не можу. На даний момент, в привілеях у мене навчання і освіта, а потім вже робота, тому не можу назвати це проблемою, в даний момент мого життя. На рахунок нових знайомств нічого негативного сказати не можу, в моєму житті вже з'явилися нові знайомі і навіть друзі.

Різниця між навчанням в Україні, істотна, хоча я і не вчилася у вищих навчальних закладах в Україні, я впевнена, що в Польщі освіта набагато кваліфікованіша, якісніша і професійніша.

Фірма МояЕдукація мені дуже допомогла, про це не може бути й мови, якби не фірма, ймовірно я б і не вчилася зараз у Польщі, усі послуги були професійні і повною мірою мене влаштували. Обіцяне з повна втілилося в реальність. На даний момент я вже порекомендувала цю фірму багатьом своїм друзям і знайомим.

Марченко Олексій

Марченко Олексій, м.Харьків

Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy, м.Бидгощ

У Польщі мені сподобалося чисте місто, привітні люди, правда по початку мало що розумієш, так як мова не рідна, але з часом звикаєш. Можливості працевлаштування є, але по моєму особистому досвіду (хоча він дуже малий), роботу важко дістати.

Освіта тут більш гуманна по відношенню до студентів, більш досконала сама форма подачі матеріалу. Практично всі лекції оформлені у вигляді презентацій MicrosoftPowerPoint, принаймні на першому курсі саме так.

Послуги фірми дуже сподобалися, всю інформацію надали вчасно, пояснювали всі нюанси.

Юхимчук Олег, м.Рівне

Вища Школа Менеджменту (WSM), м.Варшава

Життя в Польщі відрізняється від життя в Україні дуже сильно, в Польщі люди більш відзивчиві, добріші. Я здобув багато нового досвіду працюючи в Польщі та навчаючись. Багато нових знайомих з багатьох країн.

Фірма на високому рівні організувала безпроблемний всту до ВНЗ, гуртожиток та доїзд. Далі з самого початку більше сам займатися своїми справами, так бистріше і адаптуєшся, і зможеш вивчити польську мову.

Сухарев Романе-

Сухарев Роман, м.Київ

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAIB), м.Гдиня

На рахунок можливостей, тут все залежить від тебе. Добрий клімат, люди. Більше вільного часу, можливо для роботи. Інша мова =)

Що до послуг фірми: по приїзду зустріли в айропорту, звозили до магазигну і заселили до гуртожитку, якшо коротше – зустріч відбулася як “по маслу”. Все добре апостилізоване (деякі студенти які користувалися послугами інших фірм, доплачували до 300 злотих в Польщі). Отримав зроблений фірмою польський сертифікат про проходження польської мови.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Читайте також