Відгуки та розповіді студентів

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 3 голосів

Володимир Шубинець, м.Долина, Івано-Франківська обл.

спеціальність Інформатика, Вища Школа Економіки та Інновацій в Любліні (WSEI Lublin)

Послуги Проекту Moja Edukacja дуже сподобались, всі умови виконані чітко за договором. Дуже сподобався привітний та усміхнений колектив: справжні професіонали своєї справи завжди готові допомогти та дати відповідь на будь яке запитання. Директор проекту - Тарас Гаюн особисто довіз нас до місця проживання та поселив, провів інструктаж, коротко розповів про місто, показав де обмінник валют, де торговий центр та інші місця які нам були необхідними. Дуже сподобалось те, що навіть після вступу Moja Edukacja не перестає дбати про студентів, якщо є проблеми то допомагає в їх вирішенні, цікавиться процесом навчання, умовами проживання та іншим. Послугами я залишився настільки задоволений що навіть не знаю як можна ще покращити роботу проекту.

Гураль Олена, м.Київ

мама студента Краківської Музичної Академії (Akademia Muzyczna w Krakowie)

Я живу у Києві, а фірма знаходиться в Рівному. Але я не відчула цієї відстані, тому що на мої листи відповідали зразу, дуже оперативно. Я відчувала себе впевнено. І я дуже вдячна колективу та особисто керівнику за відмінно пророблену роботу. Скажу більше: працівники дуже відповідально віднеслися до підготовки документів (зі мною особисто працювала Лілія), організовували попередні прослуховування, підготовку до проходження творчого конкурсу (домовлялися з акомпаніаторами), а це, скажу вам, не легка задача. Працювати з шукачами творчих ВУЗів - це важко. І працівники витримали цей іспит. Я дуже вдячна. На сьогодні - це найкраща фірма по підготовці до вступу до Польских ВУЗів. Зараз мій син студент цієї академії по класу скрипки. І коли він приїхав вже на навчання (до речі в 23 години в неділю), його чекали та зробили заселення у підготовлену кімнату (про яку також домовилися. Лілечка, дякую!)). Всі документи (студентський квиток, прописка...) зробив впродовж двух днів (бо всі форми були вже підготовлені). А його друзі (якими опікувалися інші фірми) - це робили довго та самостійно. Ще раз дякую. Ви зробили велику роботу. Я раджу всім цю фірму.

Коралик Стефан

Коралик Стефан, м. Москва

спеціальність Маркетинг, реклама і нові медіа, Collegium Civitas Варшава

Дуже вдячний Вашій фірмі за допомогу у вступі в Польський ВНЗ. Окреме спасибі за індивідуальний підхід і оперативність. Всі питання і проблеми вирішувалися швидко і просто. Бажаю успіхів і більше клієнтів!)

Лановенко Тетяна

Лановенко Тетяна, м.Ірпінь, Київська обл.

мама студентки Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)

Працівники проекту дуже професійні. Надавали консультаціі та допомогу на вищому рівні. В нашому випадку навіть йшли назустріч та допомагали в підготовці паперів у випадку непередбачуваних обставин. Дуже дякую і рекомендую всім послуги цієі команди!

Віталій Корчашкін

Віталій Корчашкін, м.Марганець, Дніпропетровська обл.

спеціальність Інформатика, Університет Економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy)

Послуги Проекту Moja Edukacja дуже допомогли мені з вступом до університету в Польші, велике дякую всім людям які були задіяні в цьому процесі. Рекомендую Moja Edukacja всім хто хоче вчитися у Польщі!

Юлія Счастлива

Юлія Счастлива, м.Мелітополь, Запорізька обл.

мама студента Суспільної Академії Наук у Варшаві (Społeczna Akademia Nauk w Warszawie)

Сказати що я задоволена, це нічого не сказати. Високий професіоналізм працівників, чуйне ставлення до клієнта, достовірність викладеної інформації, допомога буквально на кожному кроці. Це мала частина того з чим я зіткнулася співпрацюючи з цією компанією. Молодці! Так тримати!

Марина Скрипаль

Марина Скрипаль, м. Ромни, Сумська обл.

спеціальність Туризм, Економіко-Гуманітарна Академія в Лодзі (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łódzi)

Дуже вам вдячна за те, що Ви в будь-який час можете дати відповіді на питання, які цікавлять. Жодних нарікань, одні позитивні враження. Проект Moja Edukacja надає великий вибір навчання, в різних містах Польщі. Я дуже задоволена і не шкодую, що звернулась саме до Вас! Дякую за вашу роботу, я задоволена, що завдяки Вам я навчаюсь саме тут!

Токар Людмила

Токар Людмила, м.Запоріжжя

мама студентки Економіко-Гуманітарної Академії в Лодзі (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łódzi)

Дуже сподобалися послуги проекту Moja Edukacja, починаючи з постійної підтримки координаторів і закінчуючи самим переїздом з України в Польщу. Пакет "Комфорт" повністю себе виправдав. Раджу всім, хто бажає отримати освіту за кордоном, скористатися послугами проекту Moja Edukacja!

Токар Дар’я

Токар Дар’я, м. Запоріжжя

спеціальність Танець, Економіко-Гуманітарна Академія в Лодзі (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łódzi)

Трепетне ставлення до абітурієнта. Чіткі відповіді на будь-які питання були найбільш корисними. Різні види послуг на конкретний ціновий діапазон. Не думаю, що якось можна ще поліпшити рівень обслуговування, бо все і так на відмінному рівні!

Лідія Русс

Лідія Русс, м Долгопрудний, Московська область, Росія

мама студента Університету Економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy)

Я дуже вдячна Moja Edukacja за допомогу в організації всіх процесів для вступу сина до Польського вузу. Нам допомогли швидко зорієнтуватися в процесі підготовки всіх документів, направляли, вказували, виправляли помилки. Весь процес йшов гладко. При виникненні найменших нюансів або питань нам йшли назустріч і швидко все залагоджували. Це говорить і про те, що співробітники компанії якісно виконують свою роботу, і про те, що налагоджені надійні зв'язки безпосередньо з вузами Польщі.

Павло-Давид Клюса

Павло-Давид Клюса, м.Червоноград, Львівська обл.

спеціальність Журналістика, Університет Марії Склодовської Кюрі в Любліні (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej)

Дуже задоволений послугами проекту Moja Edukacja. Я пізно визначився, куди саме хочу вступати на навчання, часу на те, щоб подати всі потрібні документи залишалось обмаль, але саме завдяки проекту я з усім впорався вчасно і на даний момент я - студент першого курсу. Вражений такою чіткою і швидкою організацією! Як на мене, обслуговування і співпраця з клієнтами - на вищому рівні. Завжди привітні голоси дівчат(Юлі і Лілі), які займались підготовкою необхідних документів та явне бажання допомогти викликає почуття захоплення та вдячності. Дякую Вам)

Анар Усманова

Анар Усманова, г.Уральськ, Казахстан

мама студента Університету Економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy)

Співпраця з вашою компанією пройшло успішно. Завдяки Вам мій син Аскар вступив до Університету Економіки в Бидгощі. Компанією запропоновані були послуги з організації навчання за кордоном диференційовано, що враховувало можливості клієнтів. Особливо, хочу відзначити доброзичливий тон співробітників, грамотний і системний супровід в рамках організації вступу. Мені сподобалося, що всі задані мною питання не залишилися без уваги. Спасибі !!!

Довгун Ольга, м.Рівне

спеціальність Фізіотерапія, Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)

Мені дуже сподобалося співпрацювати з проектом Moja Edukacja. Повністю весь процес вступу був проведений дуже професійно. Всі документи були оформлені і перекладені фактично без моєї участі. Було знайдено дуже комфортний і хороший гуртожиток. Найцінніше те, що протягом навчання можна звертатися з питаннями до фірми.

Оксана Савельєва, Тернопільська обл.

мама студента Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)

Послугами я абсолютно задоволена. Оскільки у мене не було часу на допомогу синові при вступі,у зв'язку з моєю відсутністю в Україні, я звернулася до Moja Edukacja. Я ціную кожен крок зроблений цим проектом, починаючи від пошуку навчального закладу, оформлення документів, реєстрації, вступом і закінчуючи пошуком житла. Для людини, яка не знає як правильно оформляти документи на іноземній мові, який навчальний заклад кращий і багато ін.- це є велика допомога.

Стратійчук Юлія

Стратійчук Юлія, м.Чернівці

спеціальність Фінанси та облік, Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego)

Дуже задоволена співпрацею з проектом «Moja Edukacja»! Добре консультували мене по усіх питаннях, допомогли з вибором університету, всі документи якісно оформили та дали корисні поради щодо навчання! Також їздила на курси польської мови від «Мoja Edukacja». Все сподобалося, організація була на високому рівні! Хочу висловити подяку колективу проекту за хорошу роботу та організацію!!!

Ковальчук Єгор

Ковальчук Єгор, м.Київ

Ягелонський Університет, м.Краків

Польща – європейська держава, у людей вже зовсім інший менталітет (всі навколо з усмішкою та раді тобі допомагати). У мене в групі 80% - іноземці (американці, італійці, японці та ін.) знайомств досить )) та і досвіду )

Щодо різниці навчанням в Україні і Польщі, вона дуже помітна. Мої друзі у Києві, не склавши іспит, скидаються або «домовляються» з викладачем. Тут, у Польщі, про це подумати – СОРОМНО!!! Ти навчаєшся для самого себе і зобов’язаний вивчити.

Обв’язково буду рекомендувати та й рекомендую постійно своїм знайомим послуги фірми Moja Edukacja. Фірма бере на себе повний пакет послуг, пов’язаних зі вступом та подальшим проживанням-навчанням у Польщі, як то кажуть - all inclusive ))

Вежанський Михайло

Вежанський Михайло, м.Рівне

KRAKOWSKA AKADEMIA im.Andrzeja Frycza Modrzewskiego, м.Краків

Дуже задоволений послугами фірми, організація виконана на 100%. Раджу всім без сумніву співпрацювати з MOJA EDUKACJA. Запропоноване повністю відповідає реальному. Дуже добре організовано вступ до навчального закладу, продумано все до дрібниць, проживання, організація.

Навчанням в Польщі це сучасний підхід до студентів, набагато вищій рівень у викладанні та підходу до студентів викладачами. Цікаве навчання, саме місто, та країна. Багато можливостей для розвитку в подальшому.

Я дуже задоволений і рекомендую MOJA EDUKACJA як фахівців своєї справи.

Єрмолаєва Надія

Єрмолаєва Надія, м.Костянтинівка, Запорізька область

Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy, м. Бидгощ

Навчання в Польщі шалено подобається. Тут я отримала великий новий досвід, познайомилася з новими, цікавими людьми.

Послугами фірми задоволена, дуже вигідно, обіцяне було виконано, за це велике спасибі!

Сагайдак Сергій

Сагайдак Сергій, м. Ананьїв, Одеська обл.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach (WST), м.Катовіце

Все нове, захоплююче, з великою кількістю можливостей. Всі кордони відкриті.

Можливостей працевлаштування більше, ніж в Україні. Але необхідно знати мову, бо без неї шансів знайти добре оплачувану роботу набагато менше (в цьому плані тут все пропорціонально).

Українців тут багато в тому числі і студентів (на деяких маршрутах міських автобусів і трамваїв, тих що їдуть від гуртожитка до академії наприклад, можна польської мови взагалі не почути, там тільки українська і росийська).

Цікавий факт, всі поляки (як ми до Польщі) їдуть до Великобританії, Німеччини, Швеції.

Навчання на заочці для мене поки що не здається дуже складним. Звичайно, може тому що я це вже пройшов в Україні. Поляки також пропускають пари. Але в цілому враження позитивне - всі студенти з повагою відносяться до викладачів, ніхто не "гонить" з них, на даному етапі можу сказати, що більшість намагається робити всі курсові завчасно, не відклюдують на останній момент. Ну і відчувається рівень знань, я б сказав що більшість студентів (принаймні в моїй групі) сильна за фахом. Але зверну ще раз увагу, в моїй групі всі поляки. В інших вузах такого може і не бути.

Цілком задоволений послугами MOJA EDUKACJA. На швидкий старт (в мене було три місяці) все було організовано – необхідний за фахом ВУЗ, проживання, приїзд, номер моб. телефону. Готовий порекомендувати послуги фірми іншим.

Отмахова Тетяна

Отмахова Тетяна Олексіївна, м Мелітополь

Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy, м. Бидгощ

Як на мене, життя в Польщі дуже сильно відрізняється від мені звичного в Україні. Відмінність полягає практично у всіх аспектах, таких як, кар'єра, фінанси, взаємо-ставлення людей і звичайно ж дозвілля. Проживши в Польщі кілька діб, я зрозуміла, що це буде дуже цікавий і в теж час незнайомий для мене світ. Подібні речі з дитинства мене не лякали, саме тому я буквально в перший же тиждень влилася в подібне життя. Сказати що я відразу ж отримала якісь можливості працевлаштування, я не можу. На даний момент, в привілеях у мене навчання і освіта, а потім вже робота, тому не можу назвати це проблемою, в даний момент мого життя. На рахунок нових знайомств нічого негативного сказати не можу, в моєму житті вже з'явилися нові знайомі і навіть друзі.

Різниця між навчанням в Україні, істотна, хоча я і не вчилася у вищих навчальних закладах в Україні, я впевнена, що в Польщі освіта набагато кваліфікованіша, якісніша і професійніша.

Фірма МояЕдукація мені дуже допомогла, про це не може бути й мови, якби не фірма, ймовірно я б і не вчилася зараз у Польщі, усі послуги були професійні і повною мірою мене влаштували. Обіцяне з повна втілилося в реальність. На даний момент я вже порекомендувала цю фірму багатьом своїм друзям і знайомим.

Марченко Олексій

Марченко Олексій, м.Харьків

Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy, м.Бидгощ

У Польщі мені сподобалося чисте місто, привітні люди, правда по початку мало що розумієш, так як мова не рідна, але з часом звикаєш. Можливості працевлаштування є, але по моєму особистому досвіду (хоча він дуже малий), роботу важко дістати.

Освіта тут більш гуманна по відношенню до студентів, більш досконала сама форма подачі матеріалу. Практично всі лекції оформлені у вигляді презентацій MicrosoftPowerPoint, принаймні на першому курсі саме так.

Послуги фірми дуже сподобалися, всю інформацію надали вчасно, пояснювали всі нюанси.

Юхимчук Олег, м.Рівне

Вища Школа Менеджменту (WSM), м.Варшава

Життя в Польщі відрізняється від життя в Україні дуже сильно, в Польщі люди більш відзивчиві, добріші. Я здобув багато нового досвіду працюючи в Польщі та навчаючись. Багато нових знайомих з багатьох країн.

Фірма на високому рівні організувала безпроблемний всту до ВНЗ, гуртожиток та доїзд. Далі з самого початку більше сам займатися своїми справами, так бистріше і адаптуєшся, і зможеш вивчити польську мову.

Сухарев Романе-

Сухарев Роман, м.Київ

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAIB), м.Гдиня

На рахунок можливостей, тут все залежить від тебе. Добрий клімат, люди. Більше вільного часу, можливо для роботи. Інша мова =)

Що до послуг фірми: по приїзду зустріли в айропорту, звозили до магазигну і заселили до гуртожитку, якшо коротше – зустріч відбулася як “по маслу”. Все добре апостилізоване (деякі студенти які користувалися послугами інших фірм, доплачували до 300 злотих в Польщі). Отримав зроблений фірмою польський сертифікат про проходження польської мови.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp