Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові

Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові

Опис університету

Вища Школа Управління і Банківської Справи – приватний вищий навчальний заклад Польщі, який було засновано у 1995 році.

Вища Школа пропонує такі напрямки навчання: інформатика; фінанси та облік; управління. Також за бажання тут можна отримати післядипломну освіту. Окрім цього, у студентів є змога навчатися відповідно відомих програм: Microsoft AATP та Akademii CISCO. Студенти активно співпрацюють з колегами із інших університетів Кракова, до яких належить 203 тис. студентів.

Вища Школа Управління і Банківської Справи отримала сертифікат якості від Торгово-промислової палати, що підтверджує якість знань, які отримують студенти під час навчання. При управлінні навчальним процесом ВНЗ керується засадами TQM (управління через якість). Вища Школа Управління і Банківської Справи перебуває на провідних позиціях у рейтингах «Перспективи», «Політики», «Прямо», «Річ Посполита».

Навчальний заклад є авторизованим екзаменаційним центром Pearson VUE, отже студенти також мають можливість отримати престижні міжнародні сертифікати у IT-сфері. Тут також можна пройти мовні іспити TELC (Європейський сертифікат з німецької мови) та FCE (Перший Кембріджський Сертифікат).

Враховуючи, що навчальний заклад є учасником програми ERASMUS, студенти можуть поїхати на декілька семестрів на навчання у інших ВНЗ, що є партнером проекту. Найчастіше це престижні закордонні університети.

Вища Школа Управління і Банківської Справи активно мотивує студентів до навчання. Студенти мають змогу отримати стипендію, яка фінансується самим ВНЗ. Зокрема, це мотиваційна стипендія від ректора, яка надається найбільш активним студентам, що співпрацюють з IT-відділом, працюють в редакції журналу «Multis Multum», беруть участь у студентському самоврядуванні і спортивному академічному об’єднанні тощо. Розмір такої стипендії становить орієнтовно 900 злотих у семестр. Також є змога отримувати стипендії з державного бюджету: соціальну стипендію, ректорську стипендію для кращих студентів, стипендію для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Статистика 2014 року є підтвердженням активної участі студентів у стипендіальних програмах: понад 300 студентів отримали мотиваційну стипендію ректора, понад 750 - стипендію ректора для кращих студентів, понад 900 - стипендію соціального характеру, 47 - стипендію для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Також у цьому році один студент отримав стипендію від міністра за видатні досягнення.

Цікаве про навчальний заклад:

  • Вищу школу засновано у 1995 році.
  • Можливість навчатися за програмами Microsoft AATP та Akademii CISCO.
  • Можливість отримати міжнародний сертифікат у IT-сфері.
  • Активні студенти отримують стипендію ректора у розмірі до 900 злотих за семестр.
  • ВНЗ є учасником програми ERASMUS.
Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 1 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 2 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 3 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 4 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 5 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 6 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 7 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 8 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 9 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 10 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 11 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 12 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 13 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 14 Вища Школа Управління (Менеджменту) І Банківської Справи В Кракові - фото 15

Факультети (напрямки підготовки) та спеціальності

При наведенні на назву спеціальності відображається оригінальна назва польською мовою. За неточності в перекладі перепрошуємо, ми працюємо над його вдосконаленням.

Перелік доступних спеціальностей може незначно змінюватися від року до року. Вибрану спеціальність у ВНЗ та кошт навчання уточнюйте у нас, або на сайті університету.

(С) - стаціонарне, (З) - заочне, (В) - вечірнє

Напрям підготовки / спеціальністьБакалавр (Ліценціат)Бакалавр (Інжинер)МагістратураНеділима магістратура (5 р.н.)АспірантураПіслядипломна освіта
 (С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)
Фінанси та бухгалтерський облік
                
Управління у банку 
                
Банкковское справу 
                
Соціальний нагляд у Europie 
                
Управління якістю в логістиці 
                
Бухгалтерський облік 
                
Інформатика
 
             
Германська філологія і знання про суспільство    
             
Академія комп'ютерних мереж    
             
Аудит і фінансова ревізія    
             
Комп'ютерна допомога господарським системам    
             
Соціологія
                
Логістика в малих і середніх підприємств 
                
Системи інформатики та комп'ютерні мережі 
                
Соціологія комунікації і суспільних процесів 
                
Соціологія бізнесу та нових технологій 
                
Маркетинг в адміністрації, економіці і політиці 
                
Управління
    
          
Автоматизація корабельних і промислових систем       
          
Нові медіа в майстерні соціолога       
          
Застосовувана інформатика       
          
Проектування і управління інтернетівськими сервісами 
                
Інвестиційні та грошові стратегії 
                
Міжнародний торгівля 
                
Socjologia organizacji i zarządzania        
          
Використання системи пихкає (ERP) в управлінні       
          
Стрес в спорті       
          
Реклама та комп'ютерна графіка 
                
Управління продажем та дистрибуцією       
          
Стратегічне управління 
                

Університет на карті Польщі

Подати заявку на вступ Заявка в 1 клік


Інші університети і ВНЗ з цього міста - Краків

Продевитися всі ВНЗ міста Краків