Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса

Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса

Опис університету

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса у Варшаві (Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa) – приватний вищий навчальний заклад Польщі. Університет було засновано у 2002 році. Студенти тут можуть отримати вищу освіту з гуманітарних наук.

Навчальний заклад користується популярністю не тільки серед поляків, а й серед іноземців. Це підтверджується наявністю багатьох іноземних студентів у WWSH. Університет вважається провідним закладом Польщі у сфері журналістики.

Для кращого засвоєння знань практичні заняття в університеті проводяться у невеликих групах. Це дає змогу більш активно налагодити взаємодію між викладачем та студентами, задавати тематичні питання, засвоювати отриману теоретичну інформацію на практиці. Семінари проходять у Варшавській школі фотографії та комп’ютерної графіки. Особливий акцент тут робиться на здобуття практичних навичок, тому студенти після закінчення університету добре вміють організовувати концерти та різноманітні культурні події, уміло працюють з мікрофоном та виступають перед камерою. Також студенти приймають участь у створенні програми «Час на культуру», яку показують на каналі АТМ Rozrywka.

Викладачами університету є відомі в усій Польщі журналісти з польського телебачення та радіо. Також до проведення занять залучаються експерти з кіномистецтва та художньої фотографії.

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса у Варшаві налагодив тісну співпрацю з Польським Радіо, завдяки чому студенти мають змогу проходити там стажування. Дидактична частина університету розташована у приміщенні ATM Studio. Це найбільша телевізійна компанія у Європейському Союзі у сфері аудіо візуалізації.

Найбільш старанні та обдаровані студенти мають змогу отримувати стипендію розміром до 1500 злотих у місяць за фінансової підтримки Міністерства науки та вищої освіти Польщі.

Університет має зручне розташування: навчальні корпуси та радіо студії знаходяться в самому центрі Варшави, куди зручно доїхати трамваєм або автобусом. Університет має власні гуртожитки, де пропонує проживання студентам.

Цікаве про університет:

 • Університет засновано у 2002 році.
 • Одна з найкращих шкіл журналістики Польщі.
 • Заняття проходять у невеликих групах.
 • Можливість стажування на Польському Радіо.
 • Викладачі WWSH – відомі журналісти з польського радіо та телебачення.
 • Наявність власних гуртожитків.

Факультети (напрямки підготовки) та спеціальності

При наведенні на назву спеціальності відображається оригінальна назва польською мовою. За неточності в перекладі перепрошуємо, ми працюємо над його вдосконаленням.

Перелік доступних спеціальностей може незначно змінюватися від року до року. Вибрану спеціальність у ВНЗ та кошт навчання уточнюйте у нас, або на сайті університету.

(С) - стаціонарне, (З) - заочне, (В) - вечірнє

 • журналістика
 • фотографія
 • педагогіка
 • культорознавство
 • реклама
 • управління
Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 1 Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 2 Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 3 Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 4

Університет на карті Польщі

Подати заявку на вступ Заявка в 1 клік


Інші університети і ВНЗ з цього міста - Варшава

Продевитися всі ВНЗ міста Варшава