Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci

Опис університету

Collegium Da Vinci (CDV) - це один з вузів в Польщі, що найбільш динамічно розвиваються. Ми вважаємо, що основою успішної освіти є допитливість. Це найсильніша людська риса, яка підштовхує людей до безперервного розвитку. CDV - це місце, де студенти з інтересом і задоволенням здобувають знання.

Своєю сьогоднішньою, сильною позицією на ринку освіти, ми зобов'язані 20-річній діяльності, заснованій на інноваціях, співпраці з бізнесом при розробці програм занять, і турботі про максимальний комфорт навчання. Стабільність CDV забезпечує широкий спектр можливостей вибору форм навчання: бакалаврат, магістратура та післядипломна освіта. З самого початку свого існування ми приділяли увагу практичним знанням, тому нам вже довірилися 20 000 студентів.

З 1996 року, ми дбаємо про те, щоб пропоновані нами спеціальності створювалися відповідно до потреб ринку, і програми навчання були розроблені у співпраці з роботодавцями та діловими партнерами. В процесі навчання ти отримуєш реальні навички та компетенції, які полегшують роботу в мінливому бізнес-середовищі. Ми прагнемо до того, щоб, щонайменше, 95% наших випускників після закінчення навчання зв'язали свою кар'єру з обраною спеціалізацією.

Ми стежимо за тим, щоб наші учні отримували досвід і знання людей, які досягли професійного успіху в своєму житті.

Collegium Da Vinci - фото 1 Collegium Da Vinci - фото 2 Collegium Da Vinci - фото 3 Collegium Da Vinci - фото 4 Collegium Da Vinci - фото 5 Collegium Da Vinci - фото 6

Факультети (напрямки підготовки) та спеціальності

При наведенні на назву спеціальності відображається оригінальна назва польською мовою. За неточності в перекладі перепрошуємо, ми працюємо над його вдосконаленням.

Перелік доступних спеціальностей може незначно змінюватися від року до року. Вибрану спеціальність у ВНЗ та кошт навчання уточнюйте у нас, або на сайті університету.

(С) - стаціонарне, (З) - заочне, (В) - вечірнє

Ціни на навчання

В даний час ми пропонуємо навчання за спеціальностями:

 

Бакалаврат

 • Креативний менеджмент (PL) -7200 ZL / рік (3 роки)
 • Консалтинг і Коучинг (PL) -6000 ZL / рік (3 роки)
 • Інтернет-Маркетинг (Медіаворкінг) (PL) -7200 ZL / рік (3 роки)
 • Графічний Дизайн (PL) -8160 ZL / рік (3 роки)
 • Інформатика (PL) -6600 ZL / рік (3,5 року)
 • Програмування ігор та інтерактивних медіа (PL) - новинка-7800 ZL / рік (3,5 року)
 • Управління інформаційними технологіями (PL) - новинка-6600 ZL / рік (3 роки)
 • Urban Management (ENG) -3000 EUR / рік (3,5 року)
 • Інформатика (ENG) -2280 EUR / рік (3 роки)

Магістратура

 • Креативний менеджмент (PL) -6000 ZL / рік (2 роки)
 • Креативний менеджмент (ENG) - 2400 EUR / рік (2 роки)

Вступний взнос- 250 PLN при подачі документів до 31 липня, після 500 PLN

 

P.S * ціна за денне та заочне навчання не відрізняється.

 

Кожна спеціальність має свою спеціалізацію, уточніть чи варто про це писати або ця інформація (більш детально) буде потрібна вже пізніше.

Переваги нашого вузу також визначають:

 • Цікаві та інноваційні програми навчання, створені у співпраці з роботодавцями та на основі тенденцій світової економіки і змін на динамічному ринку праці. При створенні програм також враховується досвід американських і європейських університетів.
 • Співпраця з бізнесом - в даний час ми співпрацюємо з більш ніж 100 компаніями з області IT, енергетики, графіки, маркетингу і реклами та HR, а також фондами, центрами, освітніми установами, галереями, театрами та установами культури і мистецтва, які пропонують нашим студентам роботу, а також платні стажування і практики.
 • Інфраструктура університету, яка відповідає всім умовам, необхідним для якісного навчання. Вищий навчальний заклад знаходиться в центрі Познані, будівля CDV є одним з найсучасніших об'єктів навчання в країні. На 18 000 м2 площі знаходяться кілька лекційних залів, конференц-практичні зали, професійна фокус-група, комп'ютерні класи, Xbox клас, актовий зал, бібліотека і читальний зал, кафе, де ви зможете відпочити, гімнастичний зал, тренажерний зал, 4 корти для сквошу.
 • Підтримка в пошуках практики, кар'єри та працевлаштування. Наша місія - підтримати студентів і випускників CDV в професійному розвитку! Для нас важливо щоб випускники знаходили роботу, відповідну їх інтересам та освіті.
 • Міжнародне співробітництво з іноземними лекторами / практиками за допомогою організації зустрічей / конференцій / лекцій для студентів.

Університет на карті Польщі

Подати заявку на вступ Заявка в 1 клік


Інші університети і ВНЗ з цього міста - Познань

Продевитися всі ВНЗ міста Познань