Університети Вроцлава та навчання в Вроцлаві

Оцініть корисність інформації: 3.3/5, 49 голосів

Університети Вроцлава

Одним із найкращих державних університетів Польщі є Вроцлавський університет, який славиться трьохсотлітньою історією. Якщо на початку 19 століття в університеті було п’ять факультетів, зараз їх нараховується вдвічі більше – 10. Про якість освіти, яку надають викладачі цього престижного ВУЗу Вроцлава свідчить факт, що університетом було випущено аж 9 лауреатів Нобелівської премії. Навчався в університеті також наш земляк Улас Самчук – відомий український письменник та публіцист. На сьогоднішній день університет значну увагу приділяє науковим дослідженням. Ви також можете навчатися не лише польською, а й англійською мовою – таку можливість надає кожен факультет університету. Вроцлавський державний університет дає можливість своїм студентам їздити по обміну на навчання у ВНЗ всього світу, оскільки університет приймає участь у таких міжнародних програмах обміну, як Erasmus, ISEP, CEEPUS, Fullbright та інших. Отже, університет має хорошу репутацію у Польщі та за кордоном, сприяє розвитку талановитої молоді.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Вроцлава >>


Варто відзначити Економічний університет у Вроцлаві (UE), який розпочав свою діяльність ще у 1947 році як Вища школа торгівлі, навчання у якій проводилося на одному факультеті. У 1950 році школу було перетворено на Вищу школу економіки, отже на сьогоднішній день цьому відомому ВУЗу Вроцлава понад 65 років. На сьогодні студенти мають змогу навчатися на одному із 4-х факультетів: інженерно-економічному факультеті; факультеті економічних наук; факультеті управління, інформатики і фінансів; факультеті економіки, управління та туризму в Єленій Гурі. Сайт університету містить україномовну інформацію, отже якщо Вас зацікавили якісь дані щодо вступу або загальної інформації про цей ВУЗ Вроцлава, можете переглянути її у зручному форматі. Університет є великим за розміром, адже налічує 31 корпус. Наразі у ВНЗ навчається близько 15 тисяч студентів. Абітурієнтам буде дійсно цікаво навчатися у Економічному університеті, адже він має своє студентське містечко, розташоване у зеленій зоні поблизу центра міста. На території містечка розташовані спортивні зали, басейн та кафе.

Неодмінно потрібно згадати Політехнічний Вроцлавський університет (PWR), якому вже понад 70 років. Згідно рейтингу технічних університетів Польщі, Політехнічний Вроцлавський університет займає третє місце, отже рівень підготовки фахівців у даному ВУЗі дуже високий. Університет пропонує навчання для українських студентів за кваліфікаційними рівнями бакалавра та магістра. На 16-ти факультетах навчається близько 33,5 тисяч студентів. Університет має власне студмістечко, яке знаходиться неподалік центру Вроцлава. Також для активних студентів ВУЗ пропонує відвідати студентські наукові клуби, адже їх створено понад 100. Університет знаходиться на другому місці у списку ВНЗ, випускники яких найбільш цінуються роботодавцями.

Навчання у Вроцлаві є якісним не тільки у державних, а й у приватних університетах. Вища Банківська Школа у Вроцлаві є хорошим прикладом, адже окрім навчання польською мовою, студенти можуть обрати англомовний курс. Університет пропонує навчання на рівні бакалавра та інженера, навчання у магістратурі та післядипломну освіту, а також різноманітні курси та тренінги. Щодо вартості навчання, університет гарантує незмінну оплату за навчання. Серед всіх університетів саме Вища Банківська Школа у Вроцлаві пропонує молоді максимум цікавих подій та розваг. Забави для студентів першого року навчання у ігровій формі дозволяють студентам перезнайомитись між собою, щоб навчання починалось легко. Навесні ВНЗ проводить спільний похід студентів в гори. Отже, університет зацікавлений, аби зробити навчання дійсно цікавим для усіх студентів.

Вища Торгова Школа у Вроцлаві (WSH) також має чим зацікавити абітурієнтів. Варто відзначити, що викладачі університету проходили трьохмісячне стажування у American University у Вашингтоні. У 2016 році у ВНЗ відкрито новий напрямок бакалаврату – Інформатику. Якщо Вам потрібно знайти інформацію, як вступити до даного університету, сайт містить російськомовну інформацію. Стосовно міжнародної діяльності, університет пропонує студентам широкі можливості для міжнародної освіти, зокрема студенти мають можливість навчатися у одному з ВУЗів із 20-ти країн світу в рамках програми Erasmus+ зі щомісячною стипендією у 600 євро. Студентське життя керівники навчального закладу намагаються зробити якомога цікавішим, постійно створюються нові наукові гуртки та студентські клуби.

Де провести час поза навчанням у Вроцлаві?

Вроцлав

Студенти не тільки з цікавістю відвідують університет, а й у вільний час прогулюються старовинним містом, мають можливість відвідувати різноманітні музеї, концерти. Вроцлав є одним із найстаріших міст Польщі, тому студентам завжди цікаво помандрувати старовинними вуличками. Як і у більшості польських міст, одним із найцікавіших місць для прогулянок є ринкова площа, недалеко від якої розташовані готичні костьоли.

Кожен студент хоче в першу чергу відвідати будівлю Вроцлавського університету, який виконано у стилі бароко. Розташований в університеті Леопольдинський зал з неймовірним живописом, університетський костел із старовинними фресками – всі ці історичні місця дають поштовх студентам до навчання, адже саме тут можна відчути себе студентом 19-го століття. Вроцлав багатий і на музеї, які молодь із задоволенням відвідує, адже містять вони не лише стародавні, а й сучасні експонати. Любителям театрального мистецтва також пощастило: студентство охоче відвідує вроцлавську оперу.

Любителям спорту сподобається величезна оздоровчо-спортивна зала, яка знаходиться у вроцлавському парку. До речі, у парку розташований єдиний у Європі японський сад. Спортивна зала також називається залою століття, адже побудована була вже більше, ніж 100 років тому. Студенти матимуть змогу відвідати матчі професійного вроцлавського футбольного клубу, побувати на міському стадіоні.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Вроцлава - 30 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp