Університети Варшави та навчання в Варшаві

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 2 голосів

Університети Варшави

Завжди вважалося престижним навчатися у столичному університеті. ВУЗи Варшави ‒ не виключення. Ви можете обрати навчання у одному з державних або приватних університетів столиці. Наприклад, справжнім задоволенням буде навчатися у знаному в усьому світі Варшавському університеті (UW). Він вважається одним із найпрестижніших державних ВУЗів Варшави, а заснований був ще 200 років тому – у 1816 році. У 2015 році в університеті навчалося 51,5 тисяч студентів різних спеціальностей. Щодо факультетів, то їх у ВНЗ налічується 20. Варшавський університет дбає про іноземних студентів, тому пропонує 20 курсів, які викладаються англійською. Уже один той факт, що університет випустив п’ятьох лауреатів Нобелівської премії, свідчить про високий рівень підготовки фахівців із різних галузей.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Варшави >>


Обов’язково необхідно відзначити Політехнічний Варшавський університет (PW) як один з провідних ВУЗів країни зі сторічною історією. Університет входить в рейтинг найкращих ВНЗ світу. Тут Ви отримаєте можливість навчатись на одному з 19-ти факультетів, а кількість студентів сягає близько 37 тисяч. Якщо Ви плануєте паралельно з навчанням займатись дослідницькою роботою – цей університет саме для Вас, адже зараз там проводиться 536 дослідницьких проектів.

Навчання у Варшаві буде цікавим та захоплюючим, якщо Головна Школа Торгівлі (SGH) стане місцем Вашого навчання. Цей заклад найстаріший серед економічних університетів, тут отримують освіту представники більше 60-ти країн світу.

Основні державні університети Варшави ми розглянули, перейдемо до приватних. Зупинимося на декількох найбільш престижних приватних університетах, серед яких перш за все виділимо Університет Лазарського. Як свідчать дані ВУЗу, 96% випускників одразу знаходять роботу за спеціальністю. Навчатися тут можна за однією з 20-ти спеціальностей, зокрема і на англійській мові. Такі англомовні програми переважно обирають іноземці, отже Вас очікує багато цікавих знайомств з представниками інших країн. Якість програм, які пропонує даний університет, підтверджується британською та американською акредитацією. Яка ж вартість навчання у цьому ВНЗ, невже теж з британськими цінами? На сайті ви можете побачити порівняння: пропозиції університету досить обґрунтовані, враховуючи рівень підготовки, який забезпечують викладачі-професіонали.

Академія Леона Козмінського вважається одним із найкращих приватних ВУЗів Польщі. Починаючи з 2009 року академія входить до рейтингу престижних університетів, представлених «Financial Times» — Business School Rankings. Цей навчальний заклад також отримав спеціальну відзнаку від Національного акредитаційного комітету щодо програм з управління, адміністрування та права.

Хорошу репутацію має Вища Школа Екології та Управління (WSEIZ), один з провідних технічно-художніх закладів країни. Тут навчаються майбутні архітектори, дизайнери, механіки, економісти та управлінці. ВУЗи Варшави для українців часто пропонують вигідні умови. Зокрема, WSEIZ пропонує спрощені вимоги прийому на навчання для наших громадян. Академія не вимагає Apostille та гарантує місця в гуртожитку або студентській квартирі, а також пропонують участь в програмі обміну Erasmus.

Варто звернути увагу на такий ВУЗ, як Академія Фінансів Vistula (AF), вступ до якого також вважається дуже престижним. Університет знаходиться на п’ятому місці у списку найкращих приватних університетів Польщі. Студенти тут можуть обрати навчання на одному з 15-ти напрямків польською мовою або ж на одному з 7-ми – на англійській мові, що підкреслює престиж університету.

Вища школа менеджменту у Варшаві нараховує більше 6-ти тисяч студентів, а її випускниками вже стали 37 тисяч спеціалістів, адже університету більше 20-ти років. ВНЗ пропонує не тільки цікаве навчання, а й розваги для своїх студентів, адже має великий басейн та тренажерний зал. Є також гуртожиток з помірними цінами.

Студенти також із задоволенням навчаються у Вищій Школі Суспільної Психології (SWPS). Університет пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі, а також неділимій магістратурі. Навчання проводиться польською або англійською мовою, залежно від Вашого вибору. Університет співпрацює із закордонними ВУЗами, куди студенти можуть поїхати на певний період на навчання.

Академія Суспільних Наук (SAN) запрошує вітчизняних абітурієнтів отримати якісну освіту. Університет пропонує навчання польською та англійською мовами, готує бакалаврів, магістрів, а також займається підготовкою аспірантів. Розташований університет у центрі Варшави, а засновано його було ще у 1994 році. Університет випустив понад 40 тисяч студентів, наразі там навчається близько 15 тисяч осіб. У ВНЗ організовано безліч гуртків за інтересами, отже кожен студент у вільний час знайде для себе цікаве заняття.

Таким чином, бачимо: всі університети Варшави для українців відкриті, вони пропонують безліч спеціальностей, готові із задоволенням приймати гостей із нашої країни. Якщо Вас зацікавить один із ВУЗів, Moja Edukacja готові підказати, як вступити до кожного з них. Сайти практично кожного університету містять україномовну або російськомовну інформацію. Якщо основний перелік ВУЗів Варшави ми уже розглянули, перейдемо до іншого, не менш цікавого питання – дозвілля у столиці.

Де провести час поза навчанням у Варшаві?

Варшава

Навчання у Варшаві студенти супроводжують цікавим проводженням часу, адже столиця багата культурними місцями. У Варшаві постійно відбуваються різноманітні сучасні мистецькі події, тут можна потрапити на найкращі концерти, які зазвичай збирають людей з усієї Польщі.

Якщо Ви цікавитеся архітектурою, то Вам буде приємно пройтися старим містом, яке занесене до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Любителям театрального мистецтва важко буде вибрати, до якого театру сходити, адже їх тут аж 38. Завжди радують оновленими виставками мистецькі галереї, до яких потрапляють роботи відомих сучасних митців. Дійсно відчути атмосферу стародавньої Польщі можна завдяки подорожі до Королівського замку, розташованого на Замковій площі. Якщо Ви хочете натрапити на історичні пам’ятки, більшість з них розташовано вздовж Королівського тракту, який і веде свій початок зі старого міста. Окрасою міста також є Вісла – річка, яка ділить Варшаву на дві частини. Влітку на Віслі можна прокататися на судні, схожому на човен вікінгів, цікаво провівши час. Студенти люблять відвідувати королівські стежки або, інакше кажучи, палацовий комплекс, який було створено ще у 18 столітті польським королем. Отже, окрім навчання у провідному польському університеті, Ви зможете цікаво проводити час, прогулюючись старовинним містом з новими друзями та знайомими.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Варшави - 40 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp