Університети Щецина та навчання в Щецині

Оцініть корисність інформації: 3.5/5, 10 голосів

Університети Щецина

Одним із найпрестижніших навчальних закладів Щецина є Морська Академія в Щецині – державний навчальний заклад, якому вже понад 60 років. Університет пропонує навчання на трьох факультетах (факультет навігації, факультет морської техніки, факультет економіки та транспортного машинобудування) за 9 спеціальностями. Щороку до ВУЗу вступає близько 4 тисяч абітурієнтів. Університету належить біля 100 лабораторій, він має у своєму розпорядженні сучасне науково-тренувальне судно. З всіх університетів світу Морська Академія в Щецині посідає одне з перших місць у рейтингу найбільш оснащених морських університетів світу. ВУЗ дбає про розвиток міжнародної співпраці, тому запрошує абітурієнтів з інших країн. У власності університету знаходиться басейн, тут також є їдальні, аби студенти мали можливість недорого перекусити та цікаво провести час.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Щецина >>


Навчання в Щецині є цікавим не лише для студентів технічних спеціальностей, а й для економістів. Зокрема, Вища Школа Банківської Справи в Щецині (WSB) може запропонувати якісну освіту. Приватний університет ВСБ в Щецині нараховує три факультети, на яких можуть навчатися українські абітурієнти. Факультет економіки входить у структуру університету WSB в місті Познань. Якщо Вас цікавить, як вступити до даного ВУЗу в Щецині, звертайтеся до представників Moja Edukacja за більш детальною інформацією. У даному закладі бізнес-освіти діє бюро кар’єри, яке допомагає випускникам університету знайти хороше робоче місце.

Де провести час поза навчанням у Щецині?

Щецин

Студенти дуже люблять прогулянки по Щецину, адже місто розташоване над берегом річки Одра. Одним з найцікавіших місць є набережна міста – Вали Хороброго. Набережна має вигляд панорамних терас довжиною півкілометра, а побудована була ще у 20 столітті. Саме тут у теплу пору року люблять проводити вільний від занять час студенти, милуючись краєвидом. Неподалік знаходиться Народний музей та Морська академія. Кожного літа саме тут відбуваються Дні моря. Також у місті проходить Європейський кінофестиваль.

Щецин також називають зеленим містом, адже тут знаходиться парковий комплекс Каспровича, закладений ще у 19 столітті. Окрім парку, студенти люблять прогулянки до Грюнвальдської площі міста, яка була збудована по прикладу площі Шарля де Голля в Парижі. Міські жителі називають місто Парижем над Одрою завдяки будові міста, схожій на будову Парижа. Окрім мальовничих вулиць, парку та набережної, студенти люблять проводити час у різних мистецьких закладах, кав’ярнях, яких у місті є багато, отже кожен підбере заклад на свій смак.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Щецина - 14 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp