Університети Сопота та навчання в Сопоті

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 1 голосів

Університети Сопота

Вища Школа Суспільної Психології (SWPS) представляє свій філіал у Сопоті. Відкрито цей приватний навчальний заклад було у 2002 році, а на сьогодні він випустив понад 1100 студентів. У ВНЗ пропонується навчання на бакалавра та магістра за напрямками: психологія в навчанні та вихованні, психологія здоров’я, психологія бізнесу, психосексологія. Завдяки створенню лабораторії психологічних досліджень студенти мають змогу реалізовувати дослідницькі проекти. У SWPS діє Бюро кар’єр, яке займається пошуком роботодавців для випускників навчального закладу, запрошує їх на дні кар’єри. Університет приймає участь у різноманітних міжнародних програмах, зокрема, Erasmus+, Atlantis и Excellence in Mobility. Щороку понад 100 студентів їздять навчатися закордон на один семестр в університети Європи, США, Китаю та Південної Кореї. Університет також надає студентам можливість розвивати свої творчі здібності, проявляти себе у спорті, адже для цього створено спеціальні гуртки.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Сопота >>


Навчання в Сопоті буде результативним, якщо Ви оберете Вищу школу Сопота. ВУЗ пропонує навчання за напрямками фінанси та облік, економіка, європеїстика, дизайн інтер’єру, архітектура та урбаністика, дизайн ландшафту, управління та технології виробництва. Ви можете обрати одну зі спеціальностей, які більш детально вказано на сайті ВУЗу, а також ознайомитись з інформацією, як вступити до даного університету. Навчання проводиться за рівнями бакалавра, інженера та магістра, пропонується також післядипломна освіта. Сопотська Вища Школа пропонує помірну вартість навчання. У студентів є можливість поїхати до Західної Європи в рамках міжнародних програм (ERASMUS), що є прекрасною змогою побачити іншу країну та навчатись у іноземному ВНЗ деякий період, набути досвіду.

Де провести час поза навчанням у Сопоті?

Сопот

Незважаючи на те, що місто Сопот є невеликим, студенти можуть знайти безліч цікавих місць для відвідування. Перш за все, це парк та пляжі, де у весняно-літній період студенти проводять більшу частину вільного часу, адже Сопот є курортом, куди з’їжджаються на відпочинок туристи. У Сопоті досить цікавим для студентів місцем є лісова опера – місце, де проходить безліч фестивалів, концертів та різноманітних виставок.

Одним із улюблених місць студентів є аквапарк, де завжди можна весело провести час. У місті розташовано іподром, де студенти з цікавістю можуть спостерігати за гоночними змаганнями, а також можуть самостійно спробувати покататися на конях (рекреаційна верхова їзда). Знаходиться у місті й клуб парусного спорту, є спортивні майданчики та картинг центр. Також у місті є багато цікавих кав’ярень, галерей, а ціни тут невисокі, на відміну від великих міст.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Сопота - 3 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp