Університети Жешува та навчання в Жешуві

Оцініть корисність інформації: 4.2/5, 9 голосів

Університети Жешува

Абітурієнти з України, які обирають університет у Польщі, більшу перевагу надають державним ВНЗ. Жешувський університет вважається одним із престижних закладів освіти, як свідчать рейтинги ВУЗів Польщі. Він складається з 11-ти факультетів, наразі тут навчається близько 18 тисяч студентів. Щороку набір на різні спеціальності становить біля 4 тисяч студентів. Вартість навчання у Жешувському університеті можна знайти на сайті. Що стосується стипендіальних та грантових програм, університет співпрацює з програмами ERASMUS та CEEPUS, фондом Александра фон Гумбольдта та DAAD. Таким чином, студенти активно залучаються до наукової діяльності, мають змогу отримувати гранти та стипендії на навчання, проходити стажування у закордонних ВУЗах.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Жешува >>


Навчання в Жешуві вважають цікавим та результативним студенти та випускники Політехнічного Жешувського університету ім. Ігнатія Лукасевича, заснованого понад 65 років тому. На сьогоднішній день університет нараховує близько 17 тисяч студентів, які навчаються на 6 факультетах. На сторінці університету можна переглянути англомовну інформацію про те, як вступити до ВНЗ. Важливо знати: університет пропонує навчання не тільки на польській, але й на англійській мові. Також, завдяки участі у програмі Erasmus, Політехнічний університет має змогу підтримувати двосторонній обмін студентами. Окрім навчання, молодь активно залучають до танцювальних, спортивних гуртків. В університеті є власний ансамбль, діє студентська наукова організація, академічний спортивний союз.

Необхідно зазначити, що приватні університети Жешува також пропонують високоякісну освіту. Зокрема, це Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешуві. ВНЗ відкритий для усіх, адже тут здобувають освіту студенти з 20-ти країн світу. Саме тому ви можете обрати навчання на польській або ж на англійській мові. Сторінка ВУЗу містить не лише україномовну інформацію, а й актуальні ціни на навчання. Студенти мають змогу виграти стипендіальні програми. Зокрема, у 2013/2014 навчальному році 800 студентів отримали стипендії у розмірі 100% знижки від оплати на навчання, ще тисяча студентів – інші знижки. У ВУЗі працює університетська агенція з працевлаштування, яка допомагає студентам знайти хорошу роботу. Що стосується дозвілля, університет пропонує проводити його активно: створено наукові гуртки фінансів, банківської справи, бізнесу, логістики, алгоритмів та програмування, тощо.

Де провести час поза навчанням у Жешуві?

Жешув

Цікавий та активний відпочинок студентам можуть запропонувати не лише гуртки університетів, а й саме місто, де проводяться цікаві фестивалі та події. Впродовж року студенти мають змогу відвідувати кінотеатри, театри, мистецькі галереї, а також фотовиставки. Одним із найцікавіших заходів є фестиваль студентського спорту, де беруть участь представники багатьох країн. Також завжди цікаво потрапити на музичний фестиваль, а однією з подій, якої чекають представники усього міста, є Фестиваль польських фольклорних колективів. Проходить тут і міжнародний фестиваль пісень під назвою «Карпатія», де можна почути більш сучасну музику.

Студентам, які цікавляться мистецтвом, обов’язково радимо завітати до театру ім. Ванди Семашкової та театру «Маска», куди приїжджають з виставами представники польських та закордонних театрів. Як і інші міста, Жешув гостинно запрошує до оригінально оформлених кав’ярень. Таким чином, студентам можна буде активно провести вільний час і відпочити від навчання.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Жешува - 7 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp