Університети Познаня та навчання в Познані

Оцініть корисність інформації: 4.4/5, 7 голосів

Університети Познаня

Якщо говорити про державні ВНЗ, які знаходяться у Познані та входять у рейтинг кращих ВНЗ Польщі, необхідно обов’язково згадати Економічний університет у Познані (PUEB), який було засновано понад 90 років тому. Навчатися тут можна на одному з п’яти факультетів: економіки, менеджменту, інформатики та електронної економіки, міжнародного бізнесу та економіки, товарознавства. Університет пропонує навчання польською та англійською мовою, отже українські абітурієнти матимуть вибір мови навчання. Якщо Вас цікавить питання проживання, університет може забезпечити студента житлом в одному із трьох гуртожитків, які розташовано недалеко від центра міста. Також навчальний заклад турбується, щоб студентам було цікаво проводити дозвілля, тому пропонує безліч спортивних та інших гуртків, які покликані залучати молодь активно проводити свій вільний час.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Познаня >>


Престижним приватним навчальним закладом є Вища Школа Суспільної Психології в Познані (SWPS). Філіал університету було відкрито у 2010 році. Локація університету є вигідною, адже він розташований у центрі міста поблизу визначних пам’яток. Університет пропонує навчання на бакалавраті (3 або 3,5 роки) та магістратурі. ВУЗ дає змогу отримати досвід роботи за кордоном, куди студенти можуть поїхати для проходження практики. Сайт університету містить інформацію про те, як вступити до університету, а також детальний перелік спеціальностей та спеціалізацій ВУЗу Познані. Така інформація представлена також російською мовою. Для студентів, які обирають активний спосіб життя, ВУЗ може запропонувати фітнес клуб та тренажерний зал. У SWPS також створено Бюро Кар’єр, яке допомагає студентам працевлаштуватися після закінчення університету, організовує зустрічі з роботодавцями.

Навчання в Познані буде справді якісним, якщо Ви обрали Вищу Школу Банківської Справи (WSB). Університет впродовж 20-ти років займався підготовкою фахівців з бізнесу. Вища Банківська Школа у Познані може запропонувати українським абітурієнтам послуги І освітнього ступеня за 9 напрямками підготовки, а також послуги ІІ рівня. Отже, студенти зможуть отримати диплом бакалавра, інженера або магістра, залежно від обраного ступеня. ВНЗ пропонує також післядипломну освіту, а також навчання MBA. Умови вступу до ВУЗу Познані традиційні, а за вартістю навчання цей університет має невисокі розцінки. Студентам завжди цікаво навчатися у даному навчальному закладі, адже вони мають змогу активно приймати участь у міжнародних проектах, різноманітних гуртках.

Де провести час поза навчанням у Познані?

Познань

Місто Познань завжди приваблювало найкращих студентів із Польщі та закордону, адже є містом контрастів. Тут поєднуються архітектурні пам’ятки епохи Відродження та сучасні бізнес-споруди, виконані у оригінальному стилі. У місті розташовано археологічний музей, можна завітати до музею зброї та національного музею. Познань має оперний театр та філармонію, де постійно відбуваються вистави та концерти.

Що стосується цікавих подій, які щороку відбуваються у Познані, потрібно згадати про такі заходи:

  • Міжнародний театральний фестиваль;
  • Міжнародний фестиваль сучасного танцю;
  • Міжнародний фестиваль «Трансатлантік» (фестиваль кіно та музики, організатором якого є володар Оскара – Ян Качмарек);
  • Фестиваль Льодяної скульптури;
  • Етно Порт Фестиваль (свято любителів напрямку музики «world music»).

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Познаня - 28 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp