Університети Любліна та навчання в Любліні

Оцініть корисність інформації: 4.4/5, 7 голосів

Університети Любліна

Абітурієнтів, які планують вступити до університетів Любліна, чекає подвійне задоволення, адже окрім якісної освіти у них буде можливість щодня гуляти чудовим містом, осередком пам’яток історії. Що ж стосується освіти, одним із найпрестижніших державних університетів вважається Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS), який було засновано ще у 1944 році. Один той факт, що в університеті нині навчається близько 21 тисячі студентів, свідчить про високий рівень освіти, який надають викладачі ВУЗу. Університет пропонує навчання на 60 напрямках і більш ніж 200 спеціальностях. Навчальний заклад співпрацює з програмою Erasmus, отже студенти Університету Марії Кюрі в Любліні мають змогу поїхати на навчання в один із закордонних університетів, з якими підписано угоду по співпраці. Сайт ВУЗу містить україномовну інформацію, отже Ви зможете детальніше ознайомитися з усіма його перевагами. В університеті працює понад 150 різноманітних гуртків і танцювальних колективів, спортивних команд, отже студентам ніколи нудьгувати, вони завжди активно задіяні в цікаве життя університету.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Любліна >>


Навчання в Любліні запам’ятається надовго, якщо Ви станете студентом Політехнічного Люблінського університету, який було засновано трошки пізніше попереднього ВУЗу – у 1953 році. Студенти мають змогу навчатися на одному з шести факультетів. Університет також дбає про потреби іноземних студентів, адже пропонує навчання на англійській мові. Зазвичай технічні університети не дбають про розвиток мистецтва, проте Люблінський політехнічний університет є винятком. Студентське життя сповнене цікавих подій, адже в університеті створено музичні, танцювальні, а також театральні гуртки. У 2007 році було створено музей, присвячений новим технологіям, цікавим відкриттям у науці, зокрема пов’язаним із університетом.

Серед всіх ВУЗів Любліна окремо потрібно виділити Медичний університет в Любліні (UM). Навчальний заклад було створено паралельно з Університетом Марії Кюрі, у 1944 році. У медичному університеті є 4 факультети, навчання проводиться також англійською мовою. Кількість студентів, які вивчають фармацевтику, стоматологію, акушерство, перевищує 5,5 тисяч. Навчання проходить у групах розміром до 10 студентів, щоб його ефективність дійсно була високою. Університет також співпрацює з програмою Erasmus +, отже студенти мають можливість навчатися в інших країнах впродовж декількох семестрів.

Перейдемо до приватних університетів, які розташовані у Любліні. Серед всіх університети Любліна можна виділити Вищу Школу Економіки та Інновації (WSEI), засновану у 2000 році. Незважаючи на відносно недавнє створення, даний ВУЗ Любліна випустив понад 16 тисяч кваліфікованих фахівців із галузей економіки, охорони здоров’я, внутрішньої безпеки. Щодо вартості навчання, університет пропонує декілька зручних варіантів оплати: щомісячну, семестрову та річну оплату. Починаючи із 2014 року, університет має власний гуртожиток, отже студенти отримають хороші умови для навчання. Що стосується студентського життя, даний ВНЗ Любліна має свій хор, постійно організовуються ярмарки вакансій, де студенти безпосередньо контактують з роботодавцями.

Хороші відгуки роботодавців отримують випускники Вищої Суспільно-Природничої Школи ім. Вінцента Поля в Любліні (WSSP). Навчальний заклад також було створено у 2000 році. ВНЗ займає хороші позиції у рейтингу всіх університетів та має 68 ВУЗів-партнерів по усій території Європи. Заняття тут проводяться не лише польською, а також і англійською мовою, що для приватних університетів дійсно є престижним. Отже, при вступі Ви зможете обрати бажану мову навчання. Хорошою базою для наукових досліджень є створений в університеті власний Академічний центр фізіотерапії.

Абітурієнти також мають змогу обрати для навчання Вищу Школу Підприємництва та Адміністрації (WSPA), один із наймолодших вищих навчальних закладів Любліна. Школа находиться на 30 місці в списку всіх бізнес-шкіл, які функціонують на території Польщі. ВУЗ надає можливість отримати соціальну стипендію для студентів, які мають досягнення в спорті або науковій сфері, а також стипендії на проживання та харчування. Навчальний заклад буде цікавим активним студентам, адже дозволить обрати собі заняття у одному або декількох наукових та спортивних гуртках, громадських організаціях.

Де провести час поза навчанням у Любліні?

Люблін

Студентам, які живуть у Любліні, завжди цікаво мандрувати мальовничим містом. Місто має історичну частину, а також замок, збудований у неоготичному стилі, подивитись на який з’їжджаються туристи з усієї країни та закордону. Зараз у замку розташовано Люблінський музей. Цікавими є не тільки Краківська та Гродська брами, Стара ратуша, Домініканський монастир, а й багато костьолів, які збереглися до теперішніх часів. Студенти залюбки відвідують не тільки історичні пам’ятки, блукають старим містом, а й відвідують музеї та театри.

У місті щороку проводиться фестиваль під назвою «Театральні конфронтації», де представники театрів з усього світу демонструють свої таланти, змагаючись за першість. У Любліні є свій авторський театр Лешека Мондзіка, знаного завдяки сучасним неординарним ідеям, які використовуються у постановках. Звичайно, молоді цікаво проводити час також і у кафе, яких у Любліні є безліч.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Любліна - 11 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp