Університети Лодзі та навчання в Лодзі

Оцініть корисність інформації: 4.5/5, 11 голосів

Університети Лодзі

Навчання в Лодзі буде якісним та сповненим цікавих подій, якщо Ви оберете Політехнічний університет Лодзі. Це державний навчальний заклад, що вирізняється серед всіх університетів, адже пропонує навчання не тільки на польській та англійській мові, а й на французькій за спеціальністю Gestion et Technologie. Лодзький політехнічний університет займає 4-те місце у рейтингу серед технічних ВУЗів Польщі. Університет пропонує навчання на дев’яти факультетах на 38 спеціальностях. Він уже відсвяткував своє 70-ліття, отже має давню історію. Кількість студентів перевищує 20 тисяч. На сайті університету розміщено основну інформацію щодо того, як вступити до ВУЗу та вартість навчання на факультетах. Університет приймає участь у міжнародних програмах Socrates,Framework Programmers, CEEPUS, TEMPUS, MIRRA, DAAD та інших, завдяки яким студенти мають можливість отримати подвійний диплом та декілька семестрів навчатися у Франції, Нідерландах, Фінляндії, Данії, Великобританії або Іспанії.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Лодзі >>


Лодзький університет також є державним ВУЗом, заснованим у 1945 році. Тут створено 12 факультетів, а українські абітурієнти можуть обрати одну із 160 спеціальностей для подальшого навчання. Також ВУЗ пропонує понад 60 програм післядипломної освіти. Тут навчаються студенти з 80-ти країн світу, отже можна буде познайомитися з представниками інших держав, що завжди є цікавим досвідом для студентів. Університет пропонує навчання не тільки польською, а й англійською, французькою, іспанською або російською мовами. Університет пропонує освіту MBA, тобто Ви маєте змогу навчатися на професійних управлінських навчальних програмах, які було створено разом із закордонними ВНЗ-партнерами.

Одним із найкращий приватних навчальних закладів Лодзя є Суспільна Академія Наук (SAN), яка працює вже понад 20 років. Університет пропонує студентам ступені бакалавра, інженера, а також магістра з різних спеціальностей. Академія Суспільних Наук на власному сайті містить інформацію щодо особливостей вступу до ВУЗу, а також ціни та знижки при оплаті, які може надати університет. Навчальний заклад також дбає про дозвілля своїх студентів, для цього було організовано студентські гуртки за інтересами. Також створено Студентське бюро кар’єри, яке допомагає студентам знайти хороше місце роботи.

Де провести час поза навчанням у Лодзі?

Лодзь

Місто Лодзь ще називають містом фестивалів, тому молоді завжди цікаво тут проводити вільний від занять час. У місті щороку відбуваються фестиваль «Лодзь – місто чотирьох культур» (адже тут проживали представники 4-культур: поляки, євреї, німці та росіяни), дослідницький фестиваль, міжнародний фестиваль коміксів, фотофестиваль та фестиваль дизайну.

Лодзь славиться у всій Польщі та за її межами як місто польської кінематографії. У Лодзі, як і у знаменитому Голівуді, є власна алея зірок, розташована на вулиці Пьотрковській. У місті діє єдиний у Польщі музей кінематографії, куди завжди люблять ходити студенти. Вулиця Пьотрковська відома не лише завдяки розташуванню такого унікального музею, а й завдяки великій кількості магазинів всесвітньо відомих фірм, цікавих кав’ярень, де полюбляють пити каву та проводити час студенти.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Лодзі - 22 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp