Університети Кракова та навчання в Кракові

Оцініть корисність інформації: 3.4/5, 18 голосів

Університети Кракова

Поєднати навчання у хорошому університеті з захоплюючим відпочинком можна саме у Кракові, адже це місто є одним з найгарніших у Польщі. Пропонуємо подивитися, які приватні та державні університети Кракова пропонують свої послуги українським абітурієнтам. Розпочнемо, звичайно, з найпрестижніших державних університетів. Серед них вагоме місце посідає Ягеллонський університет в Кракові (UJ), який запрошує до своїх лав талановиту молодь. Університету цілих 652 роки! Під час заснування ВНЗ складався з трьох факультетів, на сьогоднішній день їх налічується 15. У 2014/2015 навчальному році в університеті навчалося 42 тисячі студентів. Отже, Ви приблизно можете зорієнтуватися, наскільки цей заклад може бути престижним. Окрім навчання на польській мові, Ягелонський університет для українців та інших іноземних студентів може запропонувати навчання англійською, німецькою, українською та російською мовами. Такий перелік може запропонувати лише декілька університетів у всій Польщі.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Кракова >>


Навчання в Кракові буде дійсно цікавим, якщо ви вступите до Економічного університету у Кракові (UEK), який був заснований ще у 1925 році. Це найбільший економічний університет країни, де навчається близько 21 тисячі студентів. Краківський Економічний університет можна справді вважати одним з найкращих університетів Кракова, адже його обирають студенти більше ніж із 40 країн світу. Якщо Ви хочете, ВНЗ пропонує можливість отримати подвійний диплом із ВУЗами таких країн, як Франція, Іспанія, Німеччина та Україна. Це підкреслює престиж університету.

Якісну освіту надає Політехнічний Краківський університет ім. Тадеуша Костюшка (PK), заснований у 1945 році. ВНЗ пропонує навчання на одному з семи факультетів. Освіту тут здобуває 15,6 тис. студентів. Зазначимо, що університет займає 8 місце серед технічних ВУЗів Польщі у рейтингу Webometrics Ranking of World, що свідчить про високий рівень підготовки студентів. В університеті діють науково-дослідницькі об’єднання, художні галереї, студентські клуби, є своя радіостанція та навіть хор.

Відомим навчальним закладом Польщі є Музична Академія в Кракові (AMUZ). Університет має статус державного та був заснований більше 125-ти років тому. У рейтингу вищих музичних навчальних закладів цей університет займає вагоме місце. Університет має свою студію звукозапису, засновану у 2008 році.

Серед приватних ВУЗів Кракова варто відмітити такий заклад, як Академія суспільних наук у Кракові. Функціонує ВНЗ уже більше 20-ти років. Тут можна обрати одну із 22-х спеціальностей. Якщо Вас цікавить інформатика, менеджмент, англійська філологія, логістика, національна безпека, дизайн або культурознавство – ВНЗ Кракова із задоволенням прийме Вас до своїх лав. Вартість навчання в академії невисока, щоб абітурієнти з різних країн могли собі дозволити вступити до ВНЗ. Для активних студентів Суспільна академія наук у Кракові пропонує різноманітні гуртки та курси, де можна цікаво проводити час. Співпрацюючи з американським університетом Clark University, академія дає студентам можливість паралельно навчатися у Польщі та США та отримати американський диплом Master.

До списку найкращих університетів Кракова також потрапила Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського. Цей відомий навчальний заклад пропонує на вибір 22 спеціальності та аж 60 спеціалізацій. Також, за бажання, можливе навчання англійською мовою за спеціальностями «Міжнародний бізнес», «Міжнародний туризм», «Міжнародні відносини та дипломатія». Окрім вивчення англійської, ВНЗ надає можливість вивчати іспанську, німецьку, французьку, італійську та інші мови. Сайт університету містить інформацію для українських абітурієнтів, щоб полегшити вступ до ВУЗу.

Необхідно обов’язково згадати про Вищу Школу Управління і Банківської Справи в Кракові (WSZIB). ВНЗ уже більше ніж 20 років проводить навчання за напрямками управління, інформатика, фінанси та облік, а також соціологія. Починаючи із 2014 року університетом налагоджено співпрацю з програмою Erasmus +, яка передбачає надання фінансової підтримки для навчання за кордоном. На сайті ВУЗу містяться основні україномовні підказки щодо того, як вступити до університету.

Де провести час поза навчанням у Кракові?

Краків

Краків ще називають королівським містом, адже тут розташовано відомий в усьому світі Вавель – резиденцію, де проводилася коронація монархів Польщі. Лежить він на березі мальовничої річки — Вісли. На території королівського палацу знаходиться Вавельський кафедральний собор, де поховано королів та відомих поетів; діє він і зараз. Краків носить назву Європейського міста культури завдяки розташуванню значної кількості визначних пам’яток архітектури, які приваблюють туристів з усього світу. Дуже відома Краківська площа ринок, що розташована у самому центрі міста. Готичні костьоли, ратуша, будівлі стародавніх університетів – всі ці споруди надають місту неймовірної атмосфери. Багатий Краків на музеї, адже їх тут розташовується більше 30-ти, що говорить про багату історію стародавнього міста.

Щодо сучасних розваг, які можуть зацікавити студентів, Краків пропонує безліч цікавих виставок, майорить кав’ярнями та пабами, які підійдуть на будь-який смак. У Кракові постійно відбуваються різноманітні фестивалі, виставки, отже студентам завжди буде цікаво не тільки навчатися, а й цікаво проводити час у старовинному місті.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Кракова - 24 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp