Університети Гдині та навчання в Гдині

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 1 голосів

Університети Гдині

Відомим державним ВНЗ Польщі є Морська академія в Гдині (AM), яка вже більше 95 років готує випускників. Університет складається з 4-х факультетів, які пропонують ступені у сфері навігації, морської техніки, морської електротехніки та ділового адміністрування. На сьогоднішній день в університеті навчається 8 тис. студентів. Морська академія в Гдині співпрацює з 18 морськими навчальними закладами. Вони спільно проводять науково-дослідницькі проекти в рамках співпраці з міжнародними організаціями Європейської асоціації університетів та Міжнародної асоціації морських університетів.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Гдині >>


Серед всіх університетів Гдині Вища Школа Банківської Справи (WSB) є однією з найкращих у рейтингу. ВНЗ належить до приватних закладів, які надають бізнес-освіту. Студент цього університету має змогу отримати диплом бакалавра (3 роки навчання) або диплом інженера (3,5 роки). Необхідно зазначити, що Вища банківська школа у Гдині пропонує навчання на польській мові. Сайт університету пропонує також інформацію щодо цін на навчання. Загалом група недержавних закладів ВСБ функціонує у 9-ти містах Польщі та нараховує понад 250 тисяч студентів та випускників. Обравши спеціальність, студент зможе паралельно з навчанням активно проводити свій вільний час, адже ВУЗ Гдині має безліч спортивних та мистецьких гуртків.

Університети Гдині пропонують українським абітурієнтам якісну освіту. Зокрема, Вища Школа Адміністрації та Бізнесу ім. Євгенія Квятковського в Гдині (WSAiB) пропонує ряд спеціальностей, на одній з яких може зупинити вибір абітурієнт. Студент може обрати курс на польській або на англійській мові та отримати диплом бакалавра, магістра або отримати післядипломну освіту. Навчання на англійській мові запропонується за двома напрямками: для бакалаврів — «Міжнародний менеджмент» та «Глобальна логістика»; для магістрів — «Міжнародний менеджмент». Сторінка університету містить російськомовну інформацію, де ви можете знайти підказки, як вступити до ВУЗу Гдині, а також знайти дані щодо вартості навчання. Студентський парламент університету дбає, аби вільний час проходив цікаво. Постійно організовуються екскурсії, проводяться дискотеки та культурні заходи.

Де провести час поза навчанням у Гдині?

Гдиня

У час після навчання в Гдині студенти завжди задіяні в культурному житті університету та самого міста, адже у Гдині постійно відбуваються цікаві події – фестивалі та конкурси. Найбільш відомими заходами, які проходять регулярно, є музичний фестиваль, міжнародні змагання з аеробатики (демонстрація фігур вищого пілотажу глядачам), фестиваль кіно, парусні змагання, європейський фестиваль мандрівників та безліч інших заходів. Також у місті розташовано два театри та безліч арт-клубів з невисокою ціною на культурний або музичний захід.

Студенти обирають для навчання Гдиню не тільки завдяки високій якості освіти, яку надають місцеві університети, а й завдяки розташуванню міста на березі Гданської затоки, де можна покупатися. Влітку містечко перетворюється на курортне, отже дозвілля стає ще цікавішим. У Гдині проводиться Фестиваль польських художніх фільмів, поляки називають його подією національного масштабу. Програма фестивалю складається із головного конкурсу та конкурсу молодих режисерів. Кіноновинки завжди цікавлять молодь, тому студенти зазвичай завжди відвідують фестиваль.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Гдині - 6 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp