Університети Гданська та навчання в Гданську

Оцініть корисність інформації: 3.6/5, 18 голосів

Університети Гданська

Правильним рішенням для абітурієнтів буде вступ до державного університету Гданська. Одним із найпрестижніших навчальних закладів вважається Гданський Університет (UG), який засновано понад 45 років тому. Студенти мають можливість навчатися на 11 факультетах, також в університеті є відділ іноземних мов та відділ фізичного виховання та спорту. Навчання на деяких факультетах проводиться на англійській мові. Навчальний заклад пропонує 201 спеціальність, наразі в ньому навчається понад 26 тисяч студентів. Функціонує 9 студентських хостелів, у яких є 1700 кімнат для проживання. Що стосується дозвілля, в університеті діє 180 студентських наукових гуртків, завжди є доступ до безкоштовного Інтернету, можна постійно користуватися комп’ютерами. Гданський Університет має свій академічний хор, який отримав значну кількість призів на міжнародних фестивалях. Також є можливість вступити до однієї зі спортивних секцій: команди UG постійно завойовують медалі та нагороди на спортивних змаганнях у Польщі та за кордоном.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Гданська >>


Навчання в Гданську також буде цікавим та прогресивним, якщо ви вступите до Політехнічного Гданського університету (PG), який займає провідні місця у рейтингу технічних ВУЗів Польщі. Він також є державним навчальним закладом. В університеті функціонує 9 факультетів, на яких навчається понад 25 тис. студентів. В університеті навчаються студенти із 30-ти країн світу. Сайт університету містить російськомовну інформацію, отже ви можете дізнатися про університет більше, а також отримати дані, як вступити до ВУЗу, а також актуальні ціни на навчання. Студмістечко університету є дуже незвичним, адже поряд зі старовинними будівлями споруджено сучасні конструкції, обладнані технологічними новинками. В університеті є Центр нанотехнологій, створено нову лабораторію інноваційних електроенергетичних технологій та інтеграції відновлювальних джерел енергії, створено кластер інформаційно-комунікаційних технологій.

Серед приватних ВУЗів Гданська необхідно виділити такий заклад, як Вища банківська школа в Гданську (WSB). Студентам пропонується навчання не лише на бакалавраті та на магістратурі, а й післядипломна освіта та MBA. У ВНЗ також проходить ярмарок кар’єри, де студенти старших курсів знайомляться з роботодавцями. Міжнародна співпраця університету з іншими ВУЗами світу дає змогу отримати 3 різні дипломи іноземних ВНЗ: студенти на останньому році навчання мають можливість отримати диплом бакалавра або магістра одного з престижних університетів. Вища Школа Банківської Справи в Гданську намагається зробити життя студентів ще цікавішим. Університет пропонує безліч цікавих заходів: день шоколаду, передсесійну імпрезу, зустрічі з відомими представниками бізнесу, день ввічливості, свято Миколая та безліч інших цікавих подій. Отже, студентам ніколи буде нудьгувати, адже життя в університеті буде вкрай насиченим.

Де провести час поза навчанням у Гданську?

Гданськ

Студенти обожнюють Гданськ за можливість помилуватися затокою, погуляти красивою набережною та старим містом. У цьому місті знаходиться найбільший у світі готичний храм, можна потрапити до майстерень ремісників, відвідати галерею бурштинових прикрас.

Безліч галерей приваблюють студентів різноманітними виставками, частина з яких постійно змінюється. Влітку у Гданську постійно організовують фестивалі, також проводиться відомий у всій Польщі Домініканський ярмарок, куди з’їжджаються гості не тільки з Польщі, а й з усіх країн світу. Отже, студентам буде цікаво проводити свій вільний від навчання час у цьому гарному місті.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Гданська - 15 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp