Університети Бидгощі та навчання в Бидгощі

Оцініть корисність інформації: 4.2/5, 6 голосів

Університети Бидгощі

Серед державних університетів Бидгоща найбільш відомий Університет Казимира Великого в Бидгощі (UKW). Йому вже понад 45 років і за весь час свого існування ВУЗ суттєво розширив свій викладацький склад, залучивши нових висококваліфікованих спеціалістів. У ВНЗ студенти можуть здобути кваліфікаційний рівень бакалавра та магістра. Університет також пропонує 30 курсів післядипломної освіти. Навчатися студенти можуть на одному із семи факультетів університету, до яких належать не тільки гуманітарні, а й технічні. Університет відкритий для іноземних студентів, отже українські абітурієнти мають змогу вступити до даного ВУЗу Бидгоща. Університет підтримує розвиток студентських наукових товариств, які займаються власними дослідженнями, проводять конференції та семінари, у тому числі міжнародні. Особливу увагу керівництво університету звертає на дозвілля студентів. В Університеті Казимира Великого в Бидгощі діє 3 університетські хори, щороку у квітні проводиться святкування Дня університету, а у травні – студентський фестиваль. Також постійно проводяться спортивні змагання з футболу, волейболу та плавання. Щороку відбуваються змагання з греблі команди UKW із командами Оксфорду та Кембриджу.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Перейти до переліку ВНЗ Бидгощі >>


Запрошують на навчання українських абітурієнтів приватні ВУЗи Бидгоща. Зокрема, це Вища Школа Банківської Справи у Бидгощі (WSB). Офіційний сайт університету містить інформацію про вартість навчання, а також перелік спеціальностей, які пропонує навчальний заклад. Окрім навчання, студенти будуть залучені до наукових гуртків, де матимуть змогу розвивати свої наукові інтереси. Одним із найцікавіших проектів є студентський Бізнес-інкубатор, який допомагає студентам започаткувати власну фірму. На сьогоднішній день студентами створено близько 70-ти фірм, які займаються різними видами діяльності. Також створено спеціальний клуб, де студенти можуть грати у навчально-фінансові ігри у вільний час. Також WSB у Бидгощі пропонує вступити до студентського спортивного союзу, організований ще у 1999 році. Кожен бажаючий може проявити свої можливості в спорті.

Навчання в Бидгощі буде справді цікавим для студентів Університету економіки в Бидгощі, найбільшого недержавного ВНЗ північної частини Польщі. В університеті навчається більше 7 тисяч студентів. За бажанням, можна обрати навчання польською або англійською мовою. Сайт університету містить інформацію про те, як вступити до навчального закладу, а також актуальні ціни на навчання. У своєму розпорядженні університет має студентське містечко. Воно займає площу понад 8 гектарів та має у своєму розпорядженні 15 будівель та 15 комп’ютерних лабораторій, сучасний спортзал зі стіною для скелелазіння, їдальні, рекреаційні зони, а також комплекс гуртожитків.

Де провести час поза навчанням у Бидгощі?

Бидгощ

Більшість студентів люблять гуляти старим містом, роздивлятися старі будинки та безліч мальовничих вуличок, які знаходяться недалеко від річки Брда. Надзвичайно цікавим місцем студенти вважають млинарський острів, де можна не тільки прогулятися, а й завітати до музеїв, подивитися на стародавні млини. Бидгощ має ще одне цікаве місце – район музики. Він охоплює великий парк, польський театр, концертний зал, музичну академію. Дуже полюбляють студенти проводити час, прогулюючись понад бидгощським каналом, який з’єднує річки Одра та Вісла. Особливо гарно тут увечері.

Для студентів, які цікавляться мистецтвом, цікавими будуть оперні та музичні фестивалі, які щороку проводяться у Бидгощі, адже у місті знаходиться оперний театр та відомий концертний зал. Для тих, хто цікавиться спортом, у Бидгощі створено футбольний клуб «Завіша Бидгощ»; вже двічі проходили чемпіонати світу з кросу. Отже, беззаперечно можна сказати: для студентів Бидгощ буде надзвичайно цікавим містом, яке надає не тільки хороші освітні послуги, а й може зацікавити своєю культурною та спортивною діяльністю.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Всі головні університети Бидгощі - 9 ВНЗ

Messenger Viber Telegram Whatsapp