Університети та ВНЗ Польщі

У Польщі, так як і в будь-якій країні світу, є держані та приватні ВНЗ (вищі навчальні заклади). При цьому отриманий диплом будь-якого з типів університету має однакову престижність, а саме навчання – якість. Адже усі ВНЗ Польщі основані на однаковому освітньому процесі в плані подачі матеріалу, організації умов для розвитку практичних навиків і механізму контролю за рівнем отриманих знань.

ВУЗи Польщі представлені університетами, інститутами, вищими школами та академіями. За спеціалізацією їх можна розділити на технічні, медичні, суспільно-економічні, спортивні та бізнесові.

Диплом, отриманий у будь-якому польському ВНЗ – це документ, який робить можливими успішні пошуки роботи за кордоном для кожного випускника. Завдяки тому, що польська освіта відповідає нормам і стандартам болонської системи, отриманий по завершенню диплом визнається по усій Європі та за її межами. До речі, при бажанні можна отримати і англомовну версію документу (диплому). Це дійсно ваш пропуск на роботу у будь-яку точку світу, у будь-яку країну.

Знайти університет Подати заявку на вступСписок всіх ВНЗ Польщі >>

Університети Польщі по містах >>

Найкращі університети Польщі

Список наших польских ВУЗів-партнерів, у яких найкраща вища освіта в Польщі, ви можете проглянути на нашому сайті. Також ознайомитися зі всім, що потрібно, щоб отримати якісну вищу освіту в Європі.


Корисним фактом може виявитись і те, що університети Польщі є учасниками постійних обмінних програм студентів. Тому Ви маєте можливість перевестися на навчання до другої країни, або ж поїхати туди на практику чи стажування. При цьому є велика різноманітність серед числа європейських ВУЗів, що мають домовленості з польськими.

Університети Польщі по містах

Тривалість процесу навчання відрізняється в залежності від ступеня і спеціальності. В загальному це термін від двох до п’яти років, котрий ділиться на два семестри в рік (кожен по п’ять місяців).

Університети Польщі

У більшості вищих навчальних закладів Польщі навчання проводиться на польській мові. Проте є багато університетів, котрі пропонують навчання на англійській. Але така освіта зазвичай коштує дорожче. У будь-якому випадку при вступі студент повинен володіти офіційною державною мовою країни хоча б на базовому рівні (в більшості випадків — це рівень Б1). Тішить те, що польська та українська мови є досить подібні, тому процес вивчення є не таким складним в порівнянні з іншими випадками. До речі слово подібний польською звучить як «подобни» podobny І таких схожих слів за звучанням є безліч

Безкоштовно навчатися у Польщі можуть лише громадяни Польщі. Причому тільки у державних ВУЗах. Приватні університети та вищі школи є платними, як для громадян, так і для іноземних студентів. Порядок вступу для цих двох категорій абітурієнтів при цьому досить відрізняється. Так, іноземець повинен надати свідоцтво, яке підтверджує його середню освіту. А ось результати ЗНО до уваги не беруться. Крім того, кожен окремий ВУЗ може вимагати свої додаткові умови при вступній кампанії. Наприклад, багато з університетів проводять співбесіди чи спеціальне тестування зі знань польської та англійської мови.

Отримання європейського диплому після навчання у польському ВУЗі дає великий спектр можливостей для реалізації своїх амбіцій та мрій у плані кар’єри. Крім цього, при бажанні, Ви зможете продовжити своє навчання в університетах як на території країн ЕС, так і в Україні.

Особливі умови вступу мають українці-власники карти поляка. Цей документ дає змогу навчатися у польських ВУЗах безкоштовно, на тих самих умовах, що і громадяни Польщі.

Подайте заявку на вступ та гарантовано отримайте знижку!

Повний перелік ВНЗ Польщі