Дозвіл на роботу студентам

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 1 голосів

Для того, щоб знайти якусь офіційну роботу в Польщі іноземцям, якими і являються українці, потрібно отримати дозвіл. Проте є певні категорії осіб, для яких такий дозвіл не є обов’язковим. Так, до них належить і студенти на стаціонарній формі навчання, які мають дозвіл на тимчасове проживання. Якщо ж такого дозволу немає, то студентам дозволяється працювати лише на протязі трьох місяців, тобто під час літніх канікул.

Проте, польська влада, взявши під увагу не легке нинішнє фінансове становище українців, відмінила 1 травня 2015 року цю норму і прийняла закон, який дозволяє студентам із закордонну працювати протягом всієї дії навчальної візи. Дане спрощення стосується іноземців що вчаться на стаціонарі на рівні бакалавра, магістратури, докторантури. Це велике полешення для студентів із закордону оскільки, станом на 2015 рік іх в Польщі навчається 46 тисяч.

Також дозвіл на роботу не треба і тим, хто закінчив будь-який польський ВУЗ, або тим, хто володіє картою поляка.

Ще хороший спосіб підзаробити – оплачувана практика або стажування. В ході навчання майже на будь-якій спеціальності є практика та стажування, котрі виступають обов’язковою частиною навчального процесу. Так ось, вони можуть бути не тільки корисними у плані здобуття практичних навиків, але й приносити додатковий заробіток.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp