Правила користування сайтом

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 1 голосів

1. Предмет договору:

1.1. Даний договір встановлює права та обов’язки між Адміністрацією сайту MOJA EDUKACJA та його Користувачами.

1.2. Актуальна версія договору розміщена на інтернет-ресурсі https://mojaedukacja.com та може бути змінена в будь-який момент Адміністрацією (власником сайту).

1.3. Змінена версія договору (Угоди) набуває чинності з моменту її розміщення на сайті.

1.4. Користувач повинен самостійно ознайомитися з усіма умовами розміщення інформації на інтернет-ресурсі під час його відвідування.

1.5. Окремі розділи сайту (рейтинги, анонси, тощо) можуть мати спеціальні або обмежені умови використання чи бути недоступними для Користувача. Дізнатися про них можна в Адміністрації.

2. В Договорі використані наступні терміни й поняття:

2.1. Користувач – особа, що входить в інтернет-простір та відвідує сайт з метою пошуку та використання певної інформації.

2.2. MOJA EDUKACJA – третя особа, що розміщує на сайті рекламні матеріали та інформацію загального характеру щодо освіти за кордоном.

2.3. Послуги – будь-яка інформація, в тому числі персональні та публічні повідомлення, які Користувач отримує чи передає під час користування інтернет-ресурсом.

2.4. Політика конфіденційності – обов’язковий документ, збір правил, що визначають умови збору, обробки та поширення інформації. Цей документ регулює відносини двох сторін – Користувача та Сайту.

2.5. Сайт – інтернет-ресурс, розміщений в глобальній мережі Інтернет, що має унікальну адресу. Веб-адреса зарезервована тільки за одним сайтом. Копіювання чи дублювання адреси не дозволяється. Сайт має всі необхідні права інтелектуальної власності, які необхідні для надання Користувачеві послуг.

2.6. Правила Користування сайтом – документ, що визначає діяльність Сайту та регулює його зміни чи доповнення. Разом із Політикою конфіденційності складають Угоду між Користувачем та Сайтом.

3. Послуги Сайту та умови їх надання

3.1. Угода регулює порядок та умови використання Сайту та його функціоналу Користувачем. Також предметом договору являються відповідальність та обов’язки сторін (Користувача та Сайту).

3.2. За користування Сайтом з користувача не стягується ніякої плати. Ресурс не вимагає ніякої оплати, комісій чи інших зборів. Проте веб-ресурс залишає за собою право надавати платні послуги, змінювати правила та умови їх надання.

4. Використання веб-ресурсу:

4.1. Факт розміщення Користувачем інформації на сайті говорить про його згоду на її обробку Адміністрацією сайту.

4.2. Користувач зобов’язаний:

4.2.1. Використовувати даний веб-ресурс з дотриманням всіх правил цієї Угоди.

4.2.2. Надавати виключно правдиві дані про себе, а у випадку їх зміни – коригувати інформацію вчасно.

4.3. Заборонено:

4.3.1. Використовувати неправдиву та заборонену чинним Законодавством інформацію.

4.3.3. Писати текст великими літерами за винятком абревіатур.

4.3.4. Використовувати та передавати третім особам опубліковані на Сайті дані, в тому числі базу електронних адрес, телефонів та іншої інформації.

4.4. Користувач має право:

4.4.1. Використовувати інформацію з сайту відповідно до Умов, що зазначені в даній Угоді.

4.4.2. Розміщувати персональну інформацію на умовах, врегульованих цим Договором.

4.4.3. Повідомляти Адміністрації про будь-які порушення використання веб-ресурсу або інформації, взятої з нього.

4.5. Адміністрація має право:

4.5.1. Використовувати персональні дані, в тому числі e-mаil зареєстрованих Користувачів, з метою масової розсилки адміністративних повідомлень.

4.5.2. Використовувати електронну адресу Користувача, підписаного на розсилки, для відправлення повідомлень про нові матеріали на сайті.

4.5.3. Припинити роботу Сайту в будь-який час за умови відсутності зобов’язань перед Користувачами, розміщеними на правах реклами.

4.5.4. Використовувати контактну інформацію користувача для надання йому додаткових послуг.

5. Адміністратор має право:

5.1. Змінювати структуру Сайту, його дизайн та умови користування.

5.2. Вносити корективи в даний Договір в односторонньому порядку.

5.3. Перевіряти правдивість даних, опублікованих Користувачем, будь-яким доступним способом.

6. Адміністрація знімає з себе відповідальності за:

6.1. Завдану шкоду внаслідок використання інформації з сайту.

6.2. Прямі та опосередковані збитки Користувачів, що виникли як наслідок порушення Закону або прав третіх осіб та стали приводом для накладення штрафних санкцій. Будь-які суперечки між Користувачами та третіми особами повинні вирішуватися без залучення Адміністрації сайту

Messenger Viber Telegram Whatsapp