Освітні ознайомчі візити до ВНЗ Польщі

Оцініть корисність інформації: 3.0/5, 2 голосів

Наша команда «MOJA EDUKACJA» дає можливість усім бажаючим відвідати Польщу в якості ознайомчого візиту до бажаного університету.

Освітні ознайомчі візити (ООВ) – це короткострокові поїздки до польських партнерських ВНЗ , де потенційний студент планує продовжити своє навчання. Ціллю таких подорожей являється бажання ознайомитися з умовами ВНЗ і процесом здобуття освіти в цілому. Тому під час таких візитів Ви маєте можливість поспілкуватися з представниками різних університетів, з нашими студентами, що вже там навчаються, а також познайомитися з такими ж потенційними студентами як і Ви. Учасниками ООВ можуть бути школярі (7-11 клас) і випускники шкіл, студенти, а також їх батьки або опікуни.

Головний плюс такої подорожі виражається у можливості самостійного безпосереднього вибору найбільш підходящого для Вас університету та ознайомлення з його основними правилами і системою навчання. Зазвичай, наші клієнти після ознайомчого візиту повертаються із стовідсотковою впевненістю який ВНЗ та спеціальність обрати для подальшого навчання.

Подати заявку на участь в ООВ

Програма поїздки на умовах освітніх ознайомчих візитів

Проект «MOJA EDUKACJA» пропонує для учасників триденний, п’ятиденний та семиденний візит до Польщі на вибір. За цей час Ви зможете ознайомитися з рейтингом ВУЗів країни, програмою спеціальностей і напрямів підготовки, які вони пропонують, а якщо є бажання, то і побувати на території їх студентських містечок, оцінити умови проживання. Крім того, вам буде надана інформація про умови вступу, можливість отримання стипендії та інші важливі моменти.

Разом з основною програмою візиту, учасникам буде проведена екскурсія визначними пам’ятками, культурними осередками, музеями, торговельними центрами тих міст які будуть заплановані в Маршруті.

На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ. До кожного з цих маршрутів, як правило, входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.

Варіанти маршрутів

  1. Рівне-Люблін-Варшава-Краків-Рівне (3 дні)
  2. Рівне-Люблін-Варшава-Бидгощ-Рівне (3 дні)
  3. Львів-Краків-Вроцлав-Варшава-Львів (3 дні)
  4. Рівне-Львів-Краків-Вроцлав—Бидгощ-Варшава-Люблін-Рівне-Львів (5 днів)
  5. Рівне-Люблін-Варшава-Лодзь-Бидощ-Гданськ-Гдиня-Вроцлав-Краків-Львів-Рівне (7 днів)

Дані варіанти маршрутів подані як приклад, оскільки ми завжди підлаштовуємося до клієнтів, тому по бажанню клієнтів до поїздки ми можемо узгоджено змінювати маршрут та кількість днів перебування в Польщі.

Вітаються організованні групи батьків з дітьми від 8 чоловік. Тоді маршрут і дні перебування формуються за бажанням групи.

Щоб стати учасником освітнього візиту необхідно подати заявку зателефонувавши нам +38 096 702-17-67, +38 050 728-35-37, +38 073 471-80-50.

Подати заявку на участь в ООВ

Наші інші послуги

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp