Освітні ознайомчі візити до ВНЗ Польщі

GLOBAL CHALLENGES

ОСВІТНІЙ ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ “OPEN POLAND” 2018!

Проект «MOJA EDUKACJA» за підтримки International Education Support Center (Краків, Польща), набирає учасників на ОСВІТНІЙ ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ “OPEN POLAND“, що відбудеться 28 жовтня – 2 листопада 2018 року під час осінніх канікул у школах... ДетальнішеНаша команда «MOJA EDUKACJA» дає можливість усім бажаючим відвідати Польщу в якості ознайомчого візиту до бажаного університету.

Освітні ознайомчі візити (ООВ) – це короткострокові поїздки до польських партнерських ВНЗ , де потенційний студент планує продовжити своє навчання. Ціллю таких подорожей являється бажання ознайомитися з умовами ВНЗ і процесом здобуття освіти в цілому. Тому під час таких візитів Ви маєте можливість поспілкуватися з представниками різних університетів, з нашими студентами, що вже там навчаються, а також познайомитися з такими ж потенційними студентами як і Ви. Учасниками ООВ можуть бути школярі (7-11 клас) і випускники шкіл, студенти, а також їх батьки або опікуни.

Головний плюс такої подорожі виражається у можливості самостійного безпосереднього вибору найбільш підходящого для Вас університету та ознайомлення з його основними правилами і системою навчання. Зазвичай, наші клієнти після ознайомчого візиту повертаються із стовідсотковою впевненістю який ВНЗ та спеціальність обрати для подальшого навчання.

Подати заявку на участь в ООВ

Програма поїздки на умовах освітніх ознайомчих візитів

Проект «MOJA EDUKACJA» пропонує для учасників триденний, п’ятиденний та семиденний візит до Польщі на вибір. За цей час Ви зможете ознайомитися з рейтингом ВУЗів країни, програмою спеціальностей і напрямів підготовки, які вони пропонують, а якщо є бажання, то і побувати на території їх студентських містечок, оцінити умови проживання. Крім того, вам буде надана інформація про умови вступу, можливість отримання стипендії та інші важливі моменти.

Разом з основною програмою візиту, учасникам буде проведена екскурсія визначними пам’ятками, культурними осередками, музеями, торговельними центрами тих міст які будуть заплановані в Маршруті.

На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ. До кожного з цих маршрутів, як правило, входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.

Варіанти маршрутів

  1. Рівне-Люблін-Варшава-Краків-Рівне (3 дні)
  2. Рівне-Люблін-Варшава-Бидгощ-Рівне (3 дні)
  3. Львів-Краків-Вроцлав-Варшава-Львів (3 дні)
  4. Рівне-Львів-Краків-Вроцлав—Бидгощ-Варшава-Люблін-Рівне-Львів (5 днів)
  5. Рівне-Люблін-Варшава-Лодзь-Бидощ-Гданськ-Гдиня-Вроцлав-Краків-Львів-Рівне (7 днів)

Дані варіанти маршрутів подані як приклад, оскільки ми завжди підлаштовуємося до клієнтів, тому по бажанню клієнтів до поїздки ми можемо узгоджено змінювати маршрут та кількість днів перебування в Польщі.

Вітаються організованні групи батьків з дітьми від 8 чоловік. Тоді маршрут і дні перебування формуються за бажанням групи.

Щоб стати учасником освітнього візиту необхідно подати заявку зателефонувавши нам +38 096 702-17-67, +38 050 728-35-37, +38 073 471-80-50.

Подати заявку на участь в ООВ

Наші інші послуги

Читайте також