UKRAINIAN STUDENT’S WEEK ЗАПРОШУЄ УКРАЇНСЬКУ МОЛОДЬ

Незабаром, 10 листопада у Варшаві буде проходити захід для активної української молоді  – «Ukrainian Student’s Week». Цей проект організовується Асоціацією українських студентів, які навчаються у Польщі. Основним партнером заходу є Посольство України в Польщі та Польсько-українські господарчі палати.  Планується, що у 2019 році подію відвідає понад 300 українських студентів, експертів та спікерів, які представлятимуть різні сфери.

Мета Ukrainian Student’s Week

Основною метою заходу є допомога українській молоді, яка хоче інтенсивно розвиватися у Польщі, більше дізнатися про польсько-українські взаємовідносини та про саму країну. Серед тем, які будуть озвучені на заході – подорожі, лідерство, мотивація студентів.

Ще однією цікавою подією під час заходу буде презентація путівника для молоді. У путівнику знаходиться вся основна інформація, яку може потребувати український студент у Польщі. Зокрема, це і карта цікавих місць, які обов’язково варто відвідати у Польщі.  Організатори обіцяють цікаве проведення часу, спілкування зі спікерами, участь у нетворкінгу та багато іншого.

Реєстрація та участь

Участь у заході безкоштовна. Початок заходу об 11:00 10 листопада 2019 року. Адреса проведення події: Варшава, вул. Bracka 25, 3 поверх.

Для того, щоб взяти участь у події, потрібно зареєструватись: зробити це можна тут.

Comments are closed.