STUDY TOURS TO POLAND

STUDY TOURS TO POLAND

Study Tours to Poland пропонує студентам з України, Білорусі, Молдови, і Росії можливість дізнатися про польських однолітків, академічних колах, громадських організаціях і взяти участь в різних наукових культурних заходах.

Заявки приймаються до 29.01.2018

ЩО ТАКЕ STP?

Для активних студентів пропонується прекрасна можливість познайомитися з новими людьми і відвідати цікаві місця в Польщі. Також це можливість провести 12 днів у міжнародному співтоваристві і обмінятися досвідом.

Study Tours to Poland це не туристична поїздка, це інтенсивна робота протягом усього перебування в Польщі. Але це також можливість для українських студентів дізнатися більше про цю країну, взяти участь е в лекціях, семінарах, познайомитися з активними однолітками з інших країн.

Study Tours to Poland це також можливість змінити повсякденне студентське життя на щось нове, отримати нові знання та вміння, по новому поглянути на світ і себе.

STP чекає мобільних молодих людей з високим рівнем мотивації. Поведіть час в Польщі з користю для себе і суспільства, знайдіть нових друзів і візьміть участь в незабутньому пригоді.

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP?

Активні і успішні студенти, які цікавляться громадським життям.

Що забезпечує програма STP?

  • проживання та харчування в Польщі
  • часткове відшкодування витрат на переїзд
  • програмні витрати

Детальніше про конкурс: http://www.studytours.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=54&Itemid=70&lang=uk

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 5 =