STUDY TOURS TO POLAND

Навчальні тури в Польщу

Навчальні тури в Польщу дають можливість представникам різних професійних груп з країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії познайомитися з сучасною Польщею.

Study Tours to Poland пропонує студентам з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації можливість дізнатися про польських однолітків, академічні кола, громадські організації і взяти участь в лекціях, семінарах і культурних заходах.

Заявки від кандидатів приймаються до 18 липня 2018 року

Це не туристична поїздка і не перерва в навчанні – це півтора тижні інтенсивної роботи, але дещо іншої, ніж у повсякденному студентському житті. Програма візиту допомагає учасникам набути нового досвіду, знання і вміння. Не так багато часу залишається на відпочинок.

Реалізація проекту передбачає перебування учасників в міжнародній групі, знайомство з новими місцями і цікавими людьми, а також спільне дозвілля. Це також час для придбання нового досвіду і можливість ділитися з іншими своїм, уже набутим. А ще – це час будувати особисті плани і віддаватися загальним мріям про майбутнє.

Запрошуємо відкритих, мотивованих, готових до співпраці молодих людей, які цікавляться навколишнім світом, взяти участь в Study Tours to Poland!

Дорогі наші випускники!

Відповідно до сформованої традиції звертаємося до вас з проханням допомогти в поширенні інформації про новий набір на осінні візити 2018 року!

Як учасник STP попередніх років, ви пам’ятаєте, як важливо було завчасно отримати інформацію про конкурс, щоб спокійно ознайомитися з його вимогами, зібрати необхідні документи, встигнути задати організатором додаткові питання і заповнити заявку. Реєстрація учасників проходить он-лайн на домашньому сайті програми www.studytours.pl. Там же, в закладці НОВИНИ можна отримати повну інформацію про умови та строки конкурсу.

Сподіваємося, що кожен з вас зберіг приємні спогади про проведені днями в Польщі, про нових друзів, про можливо, розпочаті спільні проекти і багато іншого, що було винесено з нашої програми. Сподіваємося також, що при вашому посередництва до нас приїдуть нові активні і відкриті новому студенти з Білорусі, Молдови, Росії та України.

Розміщуйте інформацію про конкурс на ваших профілях в соціальних мережах або на інформаційних порталах, передавайте по розсилці друзям, колегам, знайомим або молодіжним організаціям!

Діліться своїм досвідом – це найцінніший джерело інформації!

Будь-яка ваша активність в поширенні цього оголошення – для нас величезна допомога!

Ми на вас дуже розраховуємо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 2 =