INTERSTUDENT 2018: ВИБИРАЄМО КРАЩОГО ІНОЗЕМНОГО СТУДЕНТА В ПОЛЬЩІ!

INTERSTUDENT 2018

До 8 грудня можуть бути висунуті кандидати на конкурс INTERSTUDENT на кращого іноземного студента в Польщі. Ми хочемо винагородити іноземних студентів, які будують співробітництво між культурами і збагачують польське академічне співтовариство. Конкурс організований Fundacja Edukacyjna Perspektywy в рамках програми «Навчання в Польщі».

У польських університетах в даний час налічується майже 66 000 іноземців з 166 країн. Це конкурсанти INTERSTUDENT. Журі обере кращих серед іноземних студентів, які навчаються в польських громадських та недержавних університетах, магістратурах і докторантурах на польському та іноземними мовами.

Для участі в конкурсі обов’язковою умовою є активна участь в місцевому студентському житті – культурному, соціальному, екологічному, спортивному і хороша академічна успішність або участь в цікавих дослідницьких проектах.

Кандидати можуть бути висунуті їх професорами, викладачами, університетськими властями, офісами закордонного співробітництва, студентськими радами, а також однокурсниками.

З досвіду попередніх конкурсів відомо, що переможці є кращими представниками університетів, в яких вони навчаються. Публічність конкурсу та профілів лауреатів через засоби масової інформації дають Університету чудову можливість представити свої досягнення в процесі інтернаціоналізації.

Конкурс INTERSTUDENT організований почесним покровителем проф. Яном Шмідт, Президентом Конференції ректорів академічних шкіл Польщі

Учасниками конкурсу є: Конференція ректорів академічних шкіл Польщі, Парламент студентів Польщі та Національне представництво аспірантів.

Фінальний етап INTERSTUDENT відбудеться 29 січня 2018 року в Глівіце під час конференції «Іноземні студенти в Польщі».

Ви можете переглянути фотогалерею попереднього випуску конкурсу.

БЮЛЕТЕНЬ КОНКУРСУ (.doc , .pdf)

Крайній термін подачі заявок – 8 грудня 2017 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 71 = 74