COLLEGIUM CIVITAS ЗАПРОШУЄ ВИКЛАДАЧІВ НА ОНЛАЙН-СТАЖУВАННЯ З 21.06.2021

Європейська платформа ELPD запрошує викладачів з України пройти онлайн-навчання на базі університету Collegium Civitas. Це відомий польський заклад вищої освіти, що знаходиться у Варшаві. Навчання буде проходити з 21 червня до 30 липня 2021 року.

Чому варто взяти участь у стажуванні?

Під час навчання ви зможете побачити, як працює європейська система освіти, більше дізнаєтеся про нові стандарти якості в освітній сфері. Ви зрозумієте, як максимально ефективно організовувати навчальний процес під час пандемії COVID-19. Таке навчання – чудова можливість розширити коло знайомств з провідними науковцями. Також під час навчання багато уваги буде приділено новим унікальним методикам викладання. Польські колеги допоможуть адаптувати ці методики для українських університетів.

Що передбачає програма?

У програмі передбачено розкриття таких тем:

  • вища освіта в Польщі;
  • організація викладання під час пандемії COVID-19;
  • програма Еразмус+;
  • організація навчання іноземних студентів;
  • розробка і управління аналітичними та дослідницькими проектами та ін.

Учасники навчання отримають сертифікат європейського зразка від Collegium Civitas. Такий документ потрібен для отримання вченого звання доцента, професора.

Безліч нових знайомств, ідей, мотивація для подальшої роботи – все це ви отримаєте, пройшовши навчання від варшавського університету Collegium Civitas. Дізнатися деталі ви можете тут.

Comments are closed.