12-Й ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ В ПОЛЬЩІ – ДЕДЛАЙН 18 ЧЕРВНЯ

12TH ECONOMIC FORUM OF YOUNG LEADERS

5-7 вересня в Польщі відбудеться 12-й Економічний форум молодих лідерів.

Дедлайн – 18 червня.

Детальний опис

300 молодих лідерів з 43 країн зустрінуться в Польщі в 12-й раз, щоб обговорити майбутнє Європи. Дискусії молодих людей з представниками соціального, політичного і ділового життя спрямовані на створення інноваційних ідей для континенту. В ході взаємних дискусій та семінарів розробляються нові ідеї, створюються нові стимули і приймаються нові рішення про взаємні дії. Вони призначені для створення змін в майбутньому. Саме на Економічному форумі молодих лідерів майбутня еліта набуває і ділиться своїми знаннями. Це також шанс підвищити якість і поліпшити визнання молодіжної роботи і обмінятися передовим досвідом.

12-й Економічний форум молодих лідерів пройде з 5 по 7 вересня 2017 року Новому Сончі. Програма буде зосереджена на наступних областях: глобальна безпека, майбутнє Європи, економічне зростання, молодіжне підприємництво, управління бізнесом, лідерство і роль молодого покоління в сучасному світі.

Характеристики учасників

Всі передбачувані учасники віком 18-35 років повинні добре говорити по-англійськи і бути активними у політичному, соціальному та економічному житті в НВО або в іншій установі / організації. Організатори також оцінять досвід потенційних учасників в областях соціальних, економічних і політичних питань. Залучення до участі в курсах, тренінгах, семінарах, приєднання до НУО.

Основна мета Форуму – зібрати різноманітну групу людей з різних країн, тому організатори люб’язно просять зареєструвати тільки одну людину в організації. Для недопредставлених країн і регіонів організатори можуть приймати більше одного учасника на одну організацію.

Реєстраційний внесок:

– 10 євро для учасників з України

Туристичні витрати

Організатори можуть покривати вартість поїздки для обраних учасників.

Зверніть увагу, що тільки найдешевші транспортні засоби та тарифи підлягають відшкодуванню (авіаквиток APEX, квиток на поїзд другого класу і т. Д.).

Відшкодування витрат на відрядження:

– до 150 євро для учасників з Білорусі, Молдови, України, Чехії, Німеччини, Латвії, Литви, Словаччини

Джерело: http://www.forum-leaders.eu/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 2 =