ЄВС-ПРОЕКТИ В ПОЛЬЩІ

НГО "Стелла" терміново шукає волонтера для двох довгострокових проектів у Польщі
НГО “Стелла” терміново шукає волонтера для двох довгострокових проектів у Польщі.

1) Клуб Європейської Інтеграції в Шкільному Комплексі у Войковице

Де: Wojkowice, Польща

Коли: 1 жовтня 2018 року – 30 червня 2019 року

Опис завдань волонтерів в організації:

Волонтери в першу чергу працюють із членами Європейського клубу та готують презентації / семінари та інші заходи, спрямовані на те, щоб студенти у складі шкіл знали про проблеми, пов’язані з інвалідністю та життям в ЕС (культура, звичаї, традиції, політична та економічна ситуація, середній рівень життя громадян та реальність повсякденного життя тощо). Волонтери також можуть співпрацювати з місцевим молодіжним клубом, початковою школою та дитячим садком. Час від часу їм буде запропоновано зробити свої презентації / семінари з приводу інвалідності або про свою країну в інших школах цього району. Волонтери мають можливість навчитися реалізовувати власні ідеї щодо неформального навчання на практиці.

2) Спеціальний дитячий садок № 393 у Варшаві

Де: Варшава, Польща

Коли: 1 жовтня 2018 року – 30 червня 2019 року

Опис завдань волонтерів в організації:

Волонтери беруть участь у заняттях і допомагають персоналу. Вони допомагають змінювати дитячий одяг, годувати дітей. Існує спеціальний план дитячого садочку, але є і місце для власної творчості.

Добровольці також можуть запропонувати освітню групову діяльність та / або індивідуальний робочий процес для однієї дитини під наглядом вихователя. Волонтери також беруть участь у підготовці урочистостей до традиційних польських канікул (наприклад, короткі спектаклі для батьків).

Волонтери можуть багато чого навчитися про різні методи роботи з дітьми з різними вадами розвитку. Вони мають можливість побачити терапевтичні зустрічі, дізнатись про адаптовані комп’ютерні програми та дидактичні інструменти.

Кого ми шукаємо?

Ми шукаємо добровольців віком від 18 до 30 років, які проживають в одній із країн-партнерів. Ми прагнемо балансу різноманітних віків, статей та національностей серед наших волонтерів.

Окрім особистої мотивації волонтерів, наша вимога – це бажання волонтерів вивчати польську мову.

Як подати заявку

Ми просимо кожного кандидата надіслати нам заповнену форму заявки

Кандидати можуть додавати інші документи / особисті презентації / відео / фотографії / мотиваційні листи до форми заявки, якщо вони хочуть, але, будь ласка, знайте, що заявки без нашої форми не будуть враховані.

Будь-ласка, надсилайте заявки на адресу: evs@schuman.pl. і на evs@ngo-stella.org. У заголовку пишіть: ЗАЯВКА 2018.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 6 =