ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РОУМІНГ ЗА ЦІНАМИ ЯК В ПОЛЬЩІ

Роумінг

П’ятнадцятого числа червня місяця автоматично змінилися тарифні плани на роумінг у державах ЄС для всіх власників польських sim-карт. Від цього часу, поїздки до Німеччини, Італії, Іспанії, Франції тощо, стануть комфортнішими, розцінки за дзвінки, mms чи sms-повідомлення будуть такими ж, як і в Польщі.

Трохи складніша ситуація з Інтернетом: багато польських операторів дозволяють використовувати тільки лімітовану кількість даних у ЄС роумінгу в залежності від користування інтернетом на території Польщі. Чим більше користувач витрачає протягом місяця в Польщі, тим на вигідніші тарифи можна розраховувати від оператора.

Найімовірніше, що повідомлення, хвилини на дзвінки та інтернет дійсно будуть за польськими цінами, але тільки певна, обмежена кількість. Європейський союз зобов’язує  повідомляти про завершення пакета за польськими розцінками – проте оскільки тарифних планів безліч і вони різняться в залежності від оператора, доречним буде уточнити дані щодо кількості інтернету в роумінгу Європи, і поза ним, зателефонувавши на гарячу лінію вашого оператора.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 4 =