ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМАТИЧНИЙ СЕМІНАР У ВАРШАВІ

european-diplomacy-workshop

Європейський семінар з питань дипломатії (EDW) – це тижнева програма, присвячена зовнішній політиці Європейського Союзу, зокрема Східному партнерству та Європейській політиці сусідства. Європейський дипломатичний семінар буде корисний для нових політичних та соціальних лідерів, державних службовців та представників неурядових організацій. EDW – це форум для обміну досвідом, обговорення проблем та розвитку співпраці, що дає учасникам можливість розширювати свої специфічні знання в ЄС та регіонах, а також набувати основних навичок, необхідних для формування сучасного світу.

Дедлайн подання заявок на стипендії – 29 січня 2018 року

Навчальний план

  • 40 годин лекцій, семінарів, навчальних візитів та моделювання
  • Унікальне поєднання практики та теорії
  • Зустрічі з вищими посадовими особами та дипломатами ЄС. Плануються зустрічі з сенатором Річардом Лугаром, професором Данутою Хюбнер, міністром Бернаром Кушнером, Генеральним секретарем Хав’єром Соланою, міністром Борисом Тарсюком, прем’єр-міністром Карлом Більдтом та президентом Лехом Валенсою.
  • Семінари з публічного виступу та лідерських навичок
  • Різноманітне і багатокультурне коло учасників, що створює простір для обміну досвідом та посилення співпраці. EDW об’єднує понад 325 учасників з більш ніж 50 країн Європи, Африки, Північної та Південної Америки, а також Азії.

Хто може брати участь в семінарі

  • Молоді громадські лідери, держслужбовці та представники неурядових організацій
  • Учасники повинні дуже добре володіти англійською мовою (розмовляти та писати)
  • Щоб подати заяву, заповніть форму на участь в Інтернеті та додайте своє резюме.

Вибрана кількість стипендій буде надана учасникам, які закінчили свій 4-й курс навчання (також можуть подати аспіранти та докторанти).

Подати заявку можна за посиланням: https://diplomats.pl/spring-european-diplomacy-workshop-application-form/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 5 =