ЄВРОАТЛАНТИЧНА ЛІТНЯ АКАДЕМІЯ (ВАРШАВА)

weasa

WEASA  – це щорічна літня школа для професіоналів з країн Східного партнерства та Західних Балкан. В академії беруть участь багато аналітиків політики, експерти, радники, державні службовці та журналісти.

Дедлайн подачі заяв – 11 березня 2018 року.

WEASA була заснована для представлення політичних, соціальних та економічних основ сучасних демократій у Європейському Союзі та трансатлантичному співтоваристві та подальшого просування цінностей свободи, плюралізму та миру.

WEASA відповідає ініціативі “Східне партнерство”, метою якого є прискорення політичної асоціації, поглиблення економічної інтеграції, підвищення мобільності громадян та зміцнення співробітництва між Європейським Союзом та Східною Європою. В останні роки WEASA розглянула різні теми – від енергетичної безпеки до регіонального розвитку.

Учасники:

WEASA адресована учасникам з державного управління, наукових кіл, аналітичних центрів, засобів масової інформації та громадських організацій.

Ми запрошуємо заявників, які є громадянами та жителями Східного партнерства та країн Західного Балкану.

Дати та місцезнаходження:

WEASA проводиться щороку в липні (9-20 липня 2018 року). Його влаштовує Natolin Campus of the College of Europe (Варшава, Польща).

Витрати:

Організатори покривають всі витрати на проїзд та забезпечують проживання для всіх учасників WEASA.

Зареєструватись: https://www.weasa.org/login/

Джерело: https://www.weasa.org/about-the-project/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 2 =