ЯК СТУДЕНТУ ПОЛЬСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ?

rozpochato-nabir-na-navchalni-vizyty-do-polshchi

З метою підтримки польської молоді у східних країнах фундація «Допомога полякам на Сході» створила стипендіальну програму. Її назва – «PLus – AKTYWNY STUDENT». Хто може взяти участь у цій програмі? Молоді люди польського походження, які проходять навчання поза межами Польщі. Для того, щоб отримати стипендію, потрібно пройти конкурсний відбір. Дедлайн подачі заявок на конкурс – 11 жовтня 2020 року.

Впродовж якого періоду студенти зможуть отримувати стипендію? Впродовж 2-го півріччя, тобто в осінньому семестрі, у 2020-2021 навчальному році.

Як взяти участь у стипендіальній програмі?

Для цього потрібно зареєструватися у системі System Rejestracji Wniosków Stypendialnych (скорочено SRWS). Потрібно заповнити електронну анкету та прикріпити свої документи. Більше інформації про документи, які потрібно додати до анкети дивіться тут.

Якщо Ви – активна та цілеспрямована молода людина, яка бере участь у громадському житті, тоді Ви можете додати до анкети опис своєї діяльності у вигляді полонійного звіту, який посвідчено представником польської організації. У разі подачі такого документу Ваша заявка буде розглядатися однією з перших.

У разі виникнення запитань щодо реєстрації або умов участі у стипендіальній програмі, Ви можете писати на електронну адресу Дороти Гуз: stypendia@pol.org.pl або безпосередньо d.guz@pol.org.pl.

Також Ви можете звертатись за телефоном: +48 226285557

Дедлайн: 11 жовтня 2020 року

Comments are closed.