ЯК СТУДЕНТИ МОЖУТЬ ПІДЗАРОБИТИ В ПОЛЬЩІ?

nabir-na-mizhnarodnyy-treninh-once-upon-today-in-europe

Студенти, які навчаються у Польщі, можуть підробляти у вільний від навчання час. Серед варіантів для підробітку, який найчастіше обирає молодь – робота в кафе, ресторанах. Таке працевлаштування добре підходить молоді через гнучкий робочий графік. До того ж, тут студенти отримують непогані чайові.

Можна також займатись репетиторством. Найкраще такий варіант підробітку підходить студентам, які навчаються на англійській філології. Вони можуть викладати англійську не лише школярам, але й навчати старших людей іноземній мові. Чим більшою кількістю визнаних сертифікатів володіє студент, тим більшою перевагою це буде для нього, і тим вищу оплату він може отримати.

Ще один варіант працевлаштування – догляд за дітьми. В основному, робота полягає в тому, аби забрати дитину зі школи або садочка, погуляти разом, допомогти йому зробити домашнє завдання, дочекатися приходу батьків, цікаво проводячи час.

Оплачувана практика – один з найкращих варіантів для студентів. Студент має бути в першу чергу сам зацікавлений знайти місце практики, де буде оплачуватись його діяльність. До того ж, це змога в подальшому залишитись у цій компанії працювати після завершення університету.

Можна також продавати товари у одному з магазинів. Часто на роботу набирають магазини одягу, супермаркети. Це також додаткова можливість отримувати знижки по місцю роботи.

Колл-центри також часто пропонують роботу молоді. В основному, ця робота передбачає відповіді на телефонні дзвінки. Іноді пропонують молоді обдзвонювати людей самостійно, аби пропонувати їм певні товари або послуги, які надає компанія.

Варіанти підробітку: підводимо підсумки

Отже, найчастіше студенти обирають працю в таких сферах:

  • обслуговування в ресторанах та кафе;
  • репетиторство;
  • догляд за дітьми;
  • оплачувана практика;
  • праця в магазині;

робота у колл-центрі.

Comments are closed.