ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СХІДНІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ?

Продовжується набір учасників у Східну літню школу Варшавського університету. Дати проведення цьогорічної школи – з 7 до 21 вересня 2020 року. Дедлайн подачі заявок на участь – 10 червня 2020 року. Цього року з’їзд випускників школи заплановано на 21-23 вересня.

Що передбачає навчання?

Відвідування цікавих екскурсій, лекцій, а також семінарів, наукових бібліотек та архівів. 21 вересня слухачі школи отримають дипломи. Під час відвідування такої школи учасники не матимуть можливості проводити самостійну дослідницьку роботу: школа готує учасників до майбутнього більш тривалого навчального візиту до Польщі. Якщо ви відповідаєте вимогам участі, то можете подати заявку на фінансування вартості перебування у Східній літній школі. У вартість входить відвідування лекцій, роздаткові матеріали, проживання у готелі та харчування.

Хто може подати заявку на участь?

Українська молодь віком до 35-ти років, яка має повну вищу освіту та займається власними науковими дослідженнями. Ще одна умова – володіння польською та англійською мовами на рівні, який дозволить розуміти поданий на лекціях матеріал. Під час проведення відбору буде надаватися перевага тій молоді, яка займається питаннями сучасності та історії Східної Європи, в тому числі 19 та 21 ст., поваленню комунізму та трансформації країн Сх. Європи.

Які документи потрібно подати?

Учасникам потрібно підготувати такі документи:

  • заяву про зарахування з описом наукових інтересів та робіт;
  • заповнену анкету школи;
  • перелік своїх наукових публікацій;
  • копію диплому про повну вищу освіту;
  • резюме (CV) з фото;
  • 2 відгуки науковців з тематики, якою займається кандидат.

Вказаний перелік документів потрібно до 10 червня 2020 року відправити на електронну адресу wsl.studium@uw.edu.pl. Більше інформації про саму програму та подачу документів ви можете знайти тут.

Comments are closed.