ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СТИПЕНДІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ «ПОЛОНІСТ»?

Розпочато конкурсний відбір студентів та науковців для участі у стипендіальній програмі «Полоніст». Прийом заявок триватиме до 30 квітня 2020 року. Стипендіальна програма проводиться за підтримки Національного агентства академічних обмінів Польщі.

У чому суть програми?

Її основна мета – залучити якомога більше людей до вивчення польської мови та пізнання культури цієї держави. Отож, іноземні громадяни, які зацікавлені у вивченні польської мови та культури, отримують змогу реалізовувати власні проекти у Польщі.

На кого розрахована програма? Взяти участь у програмі можуть науковці із закордонних університетів (в тому числі й українських), а також студенти, які вчаться на полоністиці, вивчають польську мову.

Що передбачає програма?

Програмою передбачено отримання переможцями стипендій впродовж 1-го чи 2-х семестрів або навіть на весь 5-річний цикл навчання. Під час цього періоду стипендіати покращують свій рівень володіння польською мовою, відвідують тематичні лекції та практичні заняття, беруть участь у реалізації наукових проектів, проводять дослідження, мають змогу використовувати фонди університетських бібліотек.

Як взяти участь?

Для участі у програмі Вам необхідно обрати університет, у якому Ви хотіли б навчатись. Учасники конкурсу повинні обирати ту ж спеціальність, за якою вони вчаться в українському ЗВО. Польський університет, який Ви оберете, повинен буде надати згоду на Ваше прийняття. Враховуйте, що пари будуть проводитися на польській мові.

Взяти участь у стипендіальній програмі можуть також переможці та фіналісти олімпіади з польської мови, які проходять за межами Польщі. У такому разі учасник може подати документи для навчання на полоністиці в одному з державних ЗВО Польщі. Подавати документи можна як на бакалаврат, так і на магістратуру.

Учасниками програми можуть бути й науковці. Вони можуть отримувати стипендію впродовж 3-12 місяців та впроваджувати проекти, проводити дослідження у польських ЗВО. Науковці у Польщі можуть працювати як самостійно, так і разом з польськими колегами. Також участь у конкурсі передбачає проходження наукових стажувань, інтенсивне вивчення польської мови.

Куди можна подавати заявки? Сюди

Дедлайн: 30 квітня 2020 року.

Більше інформації про програму Ви можете знайти тут.

Comments are closed.