ШКОЛИ ВРОЦЛАВА ПРОПОНУЮТЬ БЕЗКОШТОВНУ ПІДГОТОВКУ ДЛЯ ДІТЕЙ-ІНОЗЕМЦІВ

dlya-aktyvnoyi-molodi-u-polshchi

Під час переїзду до Польщі не лише дорослі, але й їх діти зіштовхуються з мовними проблемами. Чим краще дорослі люди знають польську мову, тим простіше знайти цікаву та добре оплачувану роботу. Що ж стосується дітей, то їх адаптацією у Польщі займаються школи.

У Вроцлаві зараз працює 7 шкіл, які пропонують навчання у підготовчих класах для дітей-іноземців. Це чудова можливість покращити свої знання польської мови, адже у цих класах кількість уроків польської набагато більша, ніж у звичайних класах. Під час такого навчання учні вчать польську розмовну мову, тут більше уваги приділяють і термінології, в тому числі з математики, природничих наук, більше дізнаються про історію та культуру Польщі.

Як потрапити до підготовчого класу?

Потрапити до таких класів можуть діти віком від 6 до 19 років, які не знають польської мови. Навчання безкоштовне, його тривалість становить від 1-го місяця до 1-го року. Подбайте про запис до такого класу заздалегідь, заповнивши форму на сайті школи. Можна також підійти у навчальний заклад із документами дитини. Потрібно мати з собою і підтвердження місця проживання дитини (напр., договір оренди), а також надати документ про попередню освіту учня.

Учні у школі отримують не лише хороші знання польської мови, але й мають багато тематичних уроків, тому не відстають від інших класів. Основний навчальний план є обов’язковим для учнів всіх класів, у тому числі й підготовчого. Тому не варто переживати: дитина не втратить рік, якщо буде вчитися у підготовчому класі. Навпаки, вона отримає такі самі знання як інші учні, + досконало засвоїть польську мову.

У батьків буде можливість вирішувати всі питання з вчителями, адже можна приходити на консультацію або просто радитись. Після закінчення підготовчого класу можна буде продовжити вчитися у цій же школі, або перевестися до школи, яка буде ближчою до місця проживання учня.

В одному підготовчому класі може навчатися не більше 15-ти учнів. Безкоштовним є не лише саме навчання, а й підручники, які будуть видаватися учню. Окрім цього, учні таких підготовчих класів активно беруть участь у житті школи – різноманітних проектах, спортивних заходах, обідах, культурних подіях та інших заходах.

Які школи пропонують навчання у підготовчих класах?

Серед переліку школи:

  • № 4: набір у 4-6 класи;
  • № 74: набір у 0-8 класи;
  • № 83: набір у 1-6 класи;
  • № 90: набір у 1-6 класи;
  • № 109: набір у 4-8 класи;
  • шкільно-дошкільний заклад № 1;
  • загальноосвітній ліцей № 15 ім. П. Висоцького: набір у 7-8 класи.

За будь-якою детальною інформацією батьки можуть звертатися у секретаріат школи.

Comments are closed.