У ПОЛЬЩІ ПЛАНУЮТЬ СКАСУВАТИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ПЛАТУ ЗА РОУМІНГ

Згідно з офіційними даними, на території Республіки Польщі на сьогоднішній день проживає близько 2-х млн українців. Фактично, це найбільша кількість іноземців, які перебувають в цій країні. Українці, в свою чергу, часто користуються мобільним зв’язком, щоб контактувати зі своїми рідними та друзями, які знаходяться на території України.

На сьогоднішній день за такі дзвінки знімається додаткова плата за роумінг. Роумінг – це надання українцям стільникового зв’язку поза зоною України, під час якого використовуються ресурси гостьової мережі. У міністерстві закордонних справ РП повідомили, що Польща збирається скасувати плату за роумінг для українців.

Коли можна очікувати скасування роумінгу?

Подія зі скасуванням плати за роумінг буде приурочена до 10-ї річниці Східного партнерства. Про це заявив Марцін Пшидач, заступник голови МЗС Польщі. У сою чергу, українські громадяни позитивно сприйняли цю новину, адже нововведення дасть можливість заощадити чимало коштів. Адже скасування плати за роумінг дозволить українцям, які перебувають на території Польщі, дзвонити і писати повідомлення своїм друзям і родичам по тій же ціні, яку вони завжди платять у себе вдома. Підписання угоди планується на кінець 2019 року. До речі, між країнами-членами ЄС відсутній міжнаціональний роумінг: рішення про його скасування було прийняте ще в 2017 році

Comments are closed.