У ПОЛЬЩІ ОПУБЛІКУВАЛИ РЕЙТИНГ ВНЗ, ЯКІ ВИПУСТИЛИ НАЙБІЛЬШЕ МІЛЬЙОНЕРІВ

rozpochato-nabir-na-navchalni-vizyty-do-polshchi

У Польщі спеціально сформували рейтинг тих університетів, чиї випускники стали мільйонерами. Найбільша кількість заможних людей, чиї статки зараз перевищують 100 млн євро, були випускниками Гірничо-металургійної академії, яка знаходиться у Кракові. Їх кількість – 10 осіб. До рейтингу потрапили і університети польських міст Варшави, Вроцлава.

Ким та на чиє замовлення було сформовано такий рейтинг? Його сформував працівник фінансової організації Кароль Цесельський. Йому вдалося сформувати список університетів на основі фінансової звітності, яка була оприлюднена офіційно. Також використовували й інші джерела пошуку інформації, адже заможні люди не завжди афішують свої статки.

 Отже, перше місце у рейтингу належить Гірничо-металургійній академії, яка випустила 10-х мільйонерів. Ще під час навчання такі люди вирізняються креативним підходом та нестандартним мисленням, кажуть в університеті. Цей ВНЗ дає змогу студентам отримувати якісну практичну підготовку, адже укладає угоди про співпрацю з компаніями, де потім студенти проходять стажування.

Друге місце у рейтингу належить Варшавському університету, який закінчило 8 мільйонерів зі статками понад 100 млн євро. Варшавський технологічний університет має 6 таких випускників. Ще у чотирьох університетах є по 3 випускники-мультимільйонери – це Вроцлавський університет, Технічний університет у Лодзі, Вроцлавський технологічний університет, а також Сілезький технологічний університет, який знаходиться у Глівіце. Найбільша кількість мільйонерів – це представники технічних спеціальностей. На сьогоднішній день у Польщі найбільш активно розвивається сфера комп’ютерних ігор.

Comments are closed.