У ПОЛЬСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАПРОШУЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ З УКРАЇНИ. ДЕДЛАЙН 16 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ

u-polski-orhanizatsiyizaproshuyut-volonteriv-z-ukrayiny
Польські організації запрошують до співпраці молодих та ініціативних волонтерів. Тривалість проектів – 1 рік, місце реалізації проектів – місто Гдиня, що розташоване у Польщі.

Серед вимог до волонтерів – вік від 18 до 30-ти років, наявність закордонного паспорту, громадянство України, знання англійської мови на базовому рівні.

Волонтерам оплачують:

  • проїзд до місця роботи (м. Гдиня) й назад додому;
  • курси польської мови;
  • страхування;
  • 100 євро щомісяця на харчування;
  • кишенькові кошти у розмірі 120 євро на місяць;
  • проїзний на міський транспорт.

Дедлайн подачі заявок до усіх проектів: 16 червня 2019 року.

Потрібен помічник у дитячий садок

У дитячий садок, де навчаються діти віком від 2,5 до 6-ти років запрошуються волонтери. У садочку у 5-ти групах навчаються як здорові діти, так і діти з інвалідністю. У садку займаються всебічним розвитком дітей, готують їх до вступу в школу. Отже, у садочок запрошуються веселі та відкриті молоді люди, які зможуть легко налагодити зв’язок з дітьми. Перевагою є базові знання англійської мови. Вітається, якщо кандидат буде володіти практичними навичками у педагогіці, буде відкритий до навчання та обміном досвідом.

Більше про програму ви можете дізнатись тут.

Потрібні волонтери у організацію Saint Nicolas

Мета організації – освіта, розвиток дітей та молоді згідно правилам католицького навчання. У організації регулярно проводяться заходи для допомоги молоді та старшим людям у складних життєвих ситуаціях. Працює молодіжний клуб, організовуються різноманітні цікаві фестивалі, які активізують молодь та громаду в цілому. Волонтери будуть допомагати у організації подій та заходів.

Більше про програму ви можете дізнатись тут.

Будинок соціального захисту запрошує до співпраці

Основне завдання організації – забезпечення потреб людей похилого віку та людей з інвалідністю. У будинку соціального захисту мешкають люди віком від 50 років і більше. Для допомоги запрошується відкритий та уважний волонтер, що буде допомагати у трудовій терапії, у проведенні заходів, які будуть організовуватись з метою реабілітації мешканців будинку.

Більше про програму ви можете дізнатись тут.

Волонтери запрошуються до роботи у фонд ADAPA

Робота фонду направлена на допомогу людям з аутизмом. Метою фонду є реабілітація, соціальна допомога людям з аутизмом, розповсюдження знань про аутизм. Завдання волонтера – допомагати терапевтам, які будуть проводити семінари з професійної терапії. До роботи запрошується розумна, уважна та терпима людина, яка доброзичливо ставиться до всіх оточуючих.

Більше про програму ви можете дізнатись тут.

Асоціація Vitava запрошує до співпраці

Завдання асоціації – ефективне управління центрами денної опіки для молоді, яка зіштовхнулася з важкими життєвими обставинами. У цих центрах збирається молодь віком від 8 до 13 років, де після шкільних занять проводяться різноманітні ігри, терапевтичні та соціальні заходи. Завдання волонтера – допомога працівникам таких центрів у організації занять, ігор, тематичних заходів.

Більше про програму ви можете дізнатись тут.

Міська бібліотека запрошує помічників

Бібліотека, яка розташована у Гдині, запрошує до співпраці комунікативного волонтера, який володіє англійською мовою на базовому рівні та прагне вивчити польську мову. Потрібно буде працювати з місцевими мешканцями та іноземними гостями, допомагати у організації різних культурних подій. Волонтер буде допомагати бібліотекарям також і у їх щоденній роботі.

Більше про програму ви можете дізнатись тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 + = 66