У ГДАНСЬКУ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАВА ЖІНОК ТА НАСИЛЛЯ У СУЧАСНОМУ СВІТІ»

Питанням, яке було актуальним багато років тому, та не втратило свого значення й на сьогодні, залишаються права жінок. Незважаючи на світову глобалізацію, комп’ютеризацію суспільства, гендерна нерівність досі залишається невирішеною проблемою. Саме ці питання, а також проблеми насильства та порушення прав жінок будуть підніматися на міждисциплінарній конференції. Дуже важливо знайти відповідь на запитання: яким чином можна протидіяти такому насильству? На конференції ці питання будуть вирішуватись з політичної, психологічної, культурної точок зору. Також зупинимося на висвітленні цієї проблеми в кінематографі, літературі та образотворчому мистецтві.

До участі у конференції запрошуються науковці та дослідники у галузях права, психології, медичних наук, історії, політики, економіки, філософії, образотворчого мистецтва, дизайну, гендерного аналізу, психоаналізу та ін.

Заохочуються презентаційні матеріали, висвітлення результатів тематичних досліджень. Участь можуть приймати як більш досвідчені науковці, так і молоді вчені. Також запрошуються усі бажаючі слухачі, зацікавлені цією тематикою.

До 5 лютого 2017 року приймаються тези на електронну адресу: rightsviolence@gmail.com. Підтвердження про Вашу участь буде надіслано 6 лютого.

Детальніше про конференцію

  • Дата проведення конференції: 30-31 березня 2017 року.
  • Дедлайн подачі заявок: 5.02.2017.
  • Місце проведення: Гданськ,  Польща.
  • Мова конференції – англійська.
  • Подробиці за посиланням: //womenrights.ug.edu.pl/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 2