УНІВЕРСИТЕТ МАРІЇ КЮРІ-СКЛОДОВСЬКОЇ У ЛЮБЛІНІ

universytet-mariyi-kyuri-sklodovskoyi-u-lyublini
Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні є найбільшим державним університетом в Східній Польщі. На сьогоднішній день в ньому налічується більше 26 тис. студентів.

Зараз в університеті Марії Кюрі є 11 факультетів та філія університету в Пулавах, більше 60 напрямків навчання та 200 спеціальностей. Студенти мають змогу навчатися на бакалавраті, магістратурі та докторантурі. Мова викладання – польська. Але навчання також може проводитись і на англійській.

Однією з багатьох переваг данного вузу серед інших польських університетів є зручний, злокалізований студентський кампус. До його складу входять академічні будинки, клуби, спортивні та культурні об’єкти.

В університеті Марії Кюрі-Склодовської є 9 гуртожитків для студентів. Данний Вуз приймає участь в міжнародних програмах обміну студентів. До таких програм відносяться ERASMUS+, CEEPUS та MOST.

Іноземним студентам надається можливість безкоштовно вивчати польську мову. Для цього університет організовує мовний курс перед початком академічного року.

Також іноземні студенти можуть отримати знижку на навчання, яка може складати від 25 до 50 відсотків від повної вартості навчання.

Команда Проекту Moja Edukacja старається для тебе!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 5 =