УНІВЕРСИТЕТ МАРІЇ КЮРІ ЗАПРОШУЄ НА МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ «ГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської знаходиться в м. Люблін, у Польщі та запрошує на навчання талановиту українську молодь. Пропонується навчання на магістерській програмі «Графічне мистецтво». Навчання буде проходити англійською мовою. Термін навчання – 2 роки (4 семестри). Вартість навчання – 3200 євро за 1-й рік, 3000 євро за 2-й рік. Початок навчання – 1 жовтня 2020 року.

Практичне навчання в університеті базується на вивченні традиційних графічних технік, малювання, а також новітніх цифрових технологій та мультимедійних рішень. Диплом – це набір робіт у вибраній техніці, який буде представлено на виставці.

Курси графічного дизайну проводяться у форматі семінару з використанням додатків Adobe. Серед них – цифрове редагування зображень, веб-дизайн, мультимедіа, ілюстрація, рекламна фотографія. Впродовж чотирьох семестрів студенти матимуть можливість вивчити різні технології виготовлення принтів: глибокий друк (intaglio), рельєфний друк (ліногравюра), шовкографія та експериментальна поліграфія.

Серед персоналу університету – найбільш досвідчені викладачі, відомі художники та науковці. Інститут образотворчих мистецтв вітає студентів з інших країн та цінує культурне різноманіття. Усі курси викладаються англійською мовою. Усі випускники здобудуть ступінь магістра образотворчих мистецтв.

Більше про програму можна прочитати тут.

Дедлайн подачі заявок на навчання – 01.09.2020

Comments are closed.