СТИПЕНДІЯ ІНСТИТУТУ ЗАХІДНИХ СПРАВ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В ОБЛАСТІ ІСТОРІЇ ПОЛЬЩІ

Інститут західних справ в Познані оголошує конкурс на отримання стипендії

Інститут західних справ в Познані оголошує конкурс на отримання стипендії на здійснення науково-дослідного проекту в області історії Польщі в 1939-1945 роках, приділяючи особливу увагу історії німецької окупації.

Щоб отримати стипендію, кандидат повинен бути вченим-дослідником, що працює в науковій установі, що знаходиться за межами території Республіки Польща, необхідно задокументувати наукові досягнення і провести або мати намір проводити наукові дослідження в галузі історії Польщі під час другої світова війни. Перевага надаватиметься проектам, що стосуються історії німецької окупації.

Стипендія надається на термін від 2 до 6 місяців. Стипендія реалізується на території Польщі; Інститут західних справ не оплачує дослідження, що проводяться за кордоном.

Рішення про присудження стипендії приймається директором Інституту західних справ на основі рекомендації спеціально створеного для цього комітету. Інститут залишає за собою право скоротити тривалість подачі стипендії.

Стипендіат отримує щомісячну суму в розмірі 1200 євро. Ніякі додаткові пільги не виплачуються (наприклад, компенсація дорожніх витрат).

Крайній термін подачі заявок на стипендію в 2019 році, закінчується 30 вересня 2018 року.

Заявка на стипендію повинна містити наступне:

 • назва проекту;
  • короткий опис проекту (до однієї сторінки);
  • докладний опис проекту (разом з презентацією стану досліджень, проведених до теперішнього часу);
  • графік досліджень з пропонованою датою початку;
  • список публікацій заявника на сьогоднішній день;
  • рекомендаційний лист від історика з країни походження заявника;
  • рекомендаційний лист польського історика, який має вчений ступінь доктора.

Докладні постанови містяться в Положенні про стипендії Інституту західних справ, розміщеному на веб-сайті Інституту http://www.iz.poznan.pl/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 7 =