СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА УРЯДУ ПОЛЬЩІ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Молоді науковці з країн Східної Європи та Центральної Азії матимуть змогу взяти участь у Стипендіальній програмі, оголошеній урядом Польщі

Молоді науковці з країн Східної Європи та Центральної Азії матимуть змогу взяти участь у Стипендіальній програмі, оголошеній урядом Польщі. Програмою передбачено стажування молодих науковців у польських ВНЗ з вересня 2019 року до червня 2020 року, а також отримання стипендії у цей період.

Загальна інформація

Кому буде надаватися перевага? Тим кандидатам, які зможуть підтвердити свою активну громадську діяльність або представлять свої наукові досягнення. Стипендію можна отримати лише один раз. Такі стипендії будуть призначатися для реалізації наукового дослідницького проекту.

Володіння польською мовою. Для учасників, які володіють польською мовою, участь у програмі розпочнеться з 1 вересня 209 року. Для учасників, які недостатньо добре володіють польською мовою, програма розпочнеться раніше – з 1 серпня. Такі учасники будуть проходити інтенсивний курс вивчення польської мови.

Розмір стипендії. Щомісячно учасники програми будуть отримувати 1500 злотих.

Подача документів. Документи потрібно буде надіслати на електронну скриньку stypendia.studium@uw.edu.pl або надіслати поштою у територіальне представництво у Польщі. На конверті необхідно зазначити наступне: «Стипендіальна програма для молодих науковців». До 1 березня 2019 року потрібно подати усі документи.

Серед документів – анкета, яку можна завантажити тут: //studium.uw.edu.pl/event/nabor-kandydatur-do-programu-rzadu-rp-dla-mlodych-naukowcow/. До документів також додається копія диплома про вищу освіту, мотиваційний лист (чому ви зацікавлені брати участь у програмі), резюме, список наукових публікацій, а також ваш проект дослідницької роботи, написаний польською або англійською мовою на вибір.

Вимоги до кандидатів

У програмі можуть брати участь молоді науковці віком до 35 років, які мають закінчену повну вищу освіту. Перевага надається кандидатам, які мають дипломи за гуманітарними спеціальностями: журналістика, менеджмент, історія, соціологія, право, міжнародні відносини та ін. Важливо, щоб кандидат міг зрозуміти лекції польською мовою та міг читати іноземну літературу. У разі, якщо кандидат не володіє польською мовою, він зобов’язується її вивчити до відповідного рівня до початку проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 2