СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ОСІБ ПОЛЬСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ: ВІДКРИТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК

Стартував прийом заявок до стипендіальної програми «PLUS – АКТИВНИЙ СТУДЕНТ». Організація, яка займається проведенням стипендіальної програми – це Фонд «Допомога полякам на Сході». Прийом заявок завершиться 15 жовтня. Програма розрахована на осіб польського походження, які отримують освіту поза межами Польщі.

Як можна подати заявку?

Подати заявку на конкурс можна лише заповнивши електронний формуляр, який знаходиться у спеціальній Системі реєстрації стипендіальних заявок, скорочено – SRWS. Більше детальної інформації та Положення про проведення стипендіальної програми можна подивитись за посиланням. Електронний формуляр можна відкрити за цим посиланням.

У разі, якщо виникнуть якісь збої під час заповнення електронного формуляру, конкурсант може контактувати з представником програми – Доротою Гуз. Офіційний e-mail, за яким з нею можна контактувати: d.guz@pol.org.pl; а також stypendia@pol.org.pl.

Після заповнення електронної форми потрібно очікувати на рішення. Буде створено спеціальну стипендіальну комісію, яка буде розглядати заявки конкурсантів та повідомить своє рішення на електронну пошту конкурсанта.

Більше корисної інформації щодо проведення конкурсного відбору можна прочитати тут.

Comments are closed.