СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ У ПОЛЬЩІ

stypendialna-prohrama-dlya-molodykh naukovtsiv-u-polshchi

Уряд Республіки Польща розпочав набір на стипендіальну програму для молодих вчених віком до 35 років. Тривалість навчання та отримання стипендії у польських університетах – з 1 вересня 2019 року до 30 червня 2020 року.

Вимоги до кандидатів

У стипендіальній програмі можуть брати участь молоді люди віком до 35 років, які мають повну вищу освіту. Надається перевага кандидатам, які отримали освіту за такими гуманітарними спеціальностями: менеджмент, журналістика, міжнародні відносини, право, історія, політологія, культурознавство та за спорідненими з ними спеціальностями.

Важливо, щоб кандидат знав польську мову та міг слухати лекції польською мовою та читати іноземну літературу на тематику своєї спеціальності. Інколи для кандидатів, які не знають польської, роблять виняток та надають їм стипендію. Проте такі особи повинні самостійно вивчити мову до початку навчання та пройти інтенсивнийкурс польської мови.

Суттєва перевага буде надаватися тим учасникам, які мають конкретні наукові досягнення або ведуть активну громадську діяльність та можуть це підтвердити.Особи, які вже отримують стипендію в Польщі або перебувають у Польщі на стажуванні, не можуть приймати участь у конкурсі.

Умови конкурсу

Розмір стипендії – 1500 злотих щомісяця.

Кінцева дата подання документів: 1 березня 2019 року.

Документи, які необхідно подати для участі у стипендіальній програмі:

  • заповнена анкета: анкету можна завантажити за посиланням //studium.uw.edu.pl/event/nabor-kandydatur-do-programu-rzadu-rp-dla-mlodych-naukowcow/
  • CV (резюме);
  • копія диплома про повну вищу освіту;
  • проект дослідницької роботи на польській або англійській мові;
  • мотиваційний лист напольській або англійській мові;
  • список публікацій та досягнень конкурсанта;
  • документи, що засвідчують володіння польською та англійською мовами.

Весь перелік документів надсилається на електронну пошту:stypendia.studium@uw.edu.pl, а також подається до територіального дипломатичного представництва Польщі.Тривалість стажування – 10 місяців. Для тих стипендіатів, які будуть проходити інтенсивні мовні курси, тривалість перебування у Польщі буде становити 12 місяців. Стипендіатам будуть видані візи до 31 липня 2020 року. Стипендія призначається для реалізації дослідницького проекту на конкретний період та у більшості випадків не може бути продовженою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 2