РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС «TALENTY NA UMCS». ДЕДЛАЙН: 14 ЛИПНЯ

rozpochato-pryyom-zayavok-na-konkurs-talenty-na-umcs
Молодь, яка вивчає польську мову та цікавиться польською культурою матиме змогу безкоштовно навчатися у Польщі в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської у рамках програми «Talenty na UMCS». На кожному з факультетів університету було обрано спеціальності, на які і запрошуються молоді люди. У переможців буде змога обрати мову навчання – польську або англійську.

Умови участі у конкурсі

По-перше, потрібно зареєструватися у системі IRK, після чого заповнити профіль та обрати напрямок, на якому Ви хотіли б навчатися. Реєстрація стартує з 15.04.2019.

По-друге, потрібно заповнити анкету, до якої додаються скан-копії дипломів, а також сертифікатів, довідок, грамот, які можуть підтвердити активну участь абітурієнта у спорті, науці, мистецтві, громадському житті. Анкета заповняється тією мовою, на якій буде проходити навчання (польською або англійською на вибір). Зареєструватися у системі IRK та заповнити анкету для ІІ ст. навчання  можна з 15.04.2019 до 14.07.2019.

Наступний етап – це проведення кваліфікаційних розмов у Skype. Після того, як абітурієнт заповнить анкету, йому надійде інформація про час та дату проходження такої співбесіди. На співбесіді у абітурієнта перевірять рівень знання польської або англійської мови, а також інформацію щодо позашкільної наукової, спортивної або громадської діяльності. Співбесіди будуть проводитися з 15.07.2019 до 26.07.2019.

Оголошення переможців – 31 липня 2019 року.

Більше інформації Ви знайдете тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 8 =