РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС GAUDE POLONIA

Офіційно розпочато прийом заявок на стипендіальну програму Gaude Polonia, що передбачає отримання стипендії впродовж 6-ти місяців. Програма реалізовується за підтримки Національного центру культури у Варшаві, а також Міністерства культури РП. Стипендіальна програма передбачає надання стипендій молоді, яка займається перекладами польської літератури, а також мистецтвом. Конкурс розповсюджується на молодь з країн Центрально-Східної Європи, в тому числі й з України.

Програму буде реалізовано з 1 лютого до 31 липня 2020 року. Визначення переможців буде відбуватися у форматі конкурсного відбору. Учасникам програми потрібно мати хоча б початковий рівень володіння польською мовою. Для участі у програмі потрібно надати пакет документів.

Які документи потрібно подати для участі у стипендіальній програмі?

Серед документів, які повинен підготувати конкурсант:

  • портфоліо: або у електронному вигляді (CD/DVD), або у паперовому варіанті;
  • хоча б 2 рекомендації від людей, відомих у Вашій галузі;
  • заявка про надання стипендії.

Більш детальну інформацію про умови участі у стипендіальній програмі Ви можете дізнатись у Національному центрі Культури у Варшаві, а також тут

Дедлайн: 15 жовтня 2019 року.

Документи для участі у конкурсі можна подавати у Польському інституті, що знаходиться у м. Київ, на вул. Б. Хмельницького, 29/2, у офісі 17.

Comments are closed.