РОЗПОЧАВСЯ НАБІР ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У СТИПЕНДІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ ІМ. СТЕФАНА БАНАХА 2018/2019 РІК

Стипендіальна програма Стефана Банаха

Стипендіальна програма Стефана Банаха, здійснювана в рамках польської допомоги в розвитку, спрямована на іноземців з країн Східного партнерства та країн Центральної Азії (Вірменія, Грузія, Азербайджан, Білорусь, Молдова і Україна, Казахстан, Туркменістан, Узбекистан, Киргизстан і Таджикистан) і має цілю підтримку соціально-економічного розвитку цих країн.

Дедлайн подачі заявок: 30 квітня 2018.

Програма Стефана Банаха дає можливість проводити дослідження в університетах під керівництвом Міністерства науки і вищої освіти в галузі точних наук, природничих наук, а також технічних, сільськогосподарських, лісових і ветеринарних наук. Кандидати, які бажають подати заявку на отримання стипендії, повинні відповідати таким вимогам:

  • Бути студентами останнього року навчання на факультетах точних, природничих, технічних, сільськогосподарських, лісових і ветеринарних наук або
  • Бути випускниками, які завершили дослідження в цих областях – але не раніше, ніж в 2015/16 навчальному році
  • Знати польську, принаймні, на рівні B1.

Кандидати можуть самі вибрати ВНЗ і область навчання, з переліку польських державних вищих навчальних закладів. Список державних університетів доступний за посиланням: //www.go-poland.pl/pl/system-szkolnictwa-wy-szego.

Оголошення результатів відбудеться 1 серпня 2018 року.

Детальніше //nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-stypendialny-im-stefana-banacha

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

62 − 55 =