ПРОГРАМА ДЛЯ АКТИВНОЇ МОЛОДІ У ПОЛЬЩІ

prohrama-dlya-aktyvnoyi-molodi-u-polshchi
Програма Shapers of the Future запрошує до участі активну молодь. 4-денна програма передбачає вдосконалення навичок використання дизайн-мислення для створення та розвитку соціальних інновацій. Взяти участь у програмі можуть активні члени громадських організацій, які намагаються досягати громадських цілей через інновації. Програма буде проходити у м. Краків (Польща) з 3 до 6 липня 2019 року.

Ви будете одним з 20 міжнародних учасників, які зацікавлені в тому, що інновації можуть зробити для покращення якості життя. Більша частина програми буде включати активні методи навчання – семінари і тематичні дослідження. Теорія буде поєднана з ситуаційними вправами.

Ви дізнаєтеся, як використовувати методологію дизайнерського мислення в розробці інновацій, ви дізнаєтеся про культурні аспекти просування інновацій, а також про способи оцінки впливу інновацій.

Учасникам нададуть житло, забезпечать харчуванням та кваліфікованими тренерами. Все, що вам потрібно зробити, це приїхати до Кракова і зосередитися на розвитку своїх навичок і весело провести час з іншими учасниками.

Більше інформації про програму можна дізнатись на сайті: //sof2019.org/

Реєстраційну форму можна заповнити тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 10 =